PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007248}
7,2 18 779
ocen
7,2 10 1 18779
6,9 44
oceny krytyków
Civil War
powrót do forum filmu Civil War

Biali idioci, meżczyźni z południa, organizują wojnę przeciwko wspaniałym czarnym i kobietom. Klasyka. Oczywiście wygra ameryka progresywna i mądra.

zla_mysz

Nie, czarni nie są winni. Oni muszą się nieźle bawić i pukać w głowę. winni są tacy jak ty. czarni, azjaci, arabowie - oni NIGDY nie oddaliby swoich państw obcym. w żadnych z tych krajów nie jest możliwe osiedlanie się, przywileje, zasiłki - kosztem lokalsów. w żadnym.

zla_mysz

Twój syn może być najlepszy, najlepiej wykształcony, z największym doświadczeniem - ale nie dostanie pracy, bo jest BIAŁYM mężczyzną. Jest wykluczony we własnym kraju. "winni są czarni. No i może jeszcze Ukraińcy, Żydzi, Niemcy, Francuzi, Illuminaci" - nie, ty jesteś winny, bo zgodziłeś się na systemowy rasizm i dyskryminację.

ocenił(a) film na 8
nnn_nnn

Teraz rozumiem, jest to holokaust białych ludzi przeprowadzany przez białych ludzi. Muszę przyznać, że bardzo sprytnie to wymyśliliśmy - my, biali ludzie. Jakkolwiek stymulująca intelektualnie jest ta dyskusja czas już na mnie - rano znów będę musiał walczyć z czarnymi o tę resztkę pracy, która mi została. Trzym się brachu.

zla_mysz

Piękne komentarze <3

zla_mysz

Pięknie, śmiechem ich

ocenił(a) film na 6
nnn_nnn

ból d**py prawactwa mógłby napędzać te małe elektrownie atomowe orlenu :D

Norblin

No to zgłoś się ze swoją dupą.

ocenił(a) film na 6
nnn_nnn

Nie śmiem się wpychać przed ciebie w kolejce

Norblin

Możesz wypierać rzeczywistość i nazywać mnie - liberała "prawactwem", ale to rzeczywistośc w końcu kopnie cię w dupę.

ocenił(a) film na 6
nnn_nnn

Obok liberała to nawet nie stałeś w kolejce po pietruszkę

Norblin

Może gdybyś mniej interesował się dupami...

ocenił(a) film na 6
nnn_nnn

To ciekawe, że prawactwo zawsze przy braku argumentów wyciąga swój ostateczny kaliber, czyli to jakimi częściami ciała druga osoba interesuje się, bądź nie :D ale tym razem nastąpiło to tak szybko, że jestem jednak trochę rozczarowany :D

Norblin

Kolego, to ty zacząłeś pisać o dupie. odejdź już głupku.

Norblin

Samozaoranie Norbliniego

ocenił(a) film na 6
King_Jan_Sobieski

Prawactwo się zawsze samozaoruje, nie trzeba mu w tym specjalnie pomagać

Norblin

Thebillu to do ciebie ten post :-)

ocenił(a) film na 6
King_Jan_Sobieski

Sprawdź w słowniku słowo "ironia". Wróć... Idź do szkoły, naucz się czytać ze zrozumiemiem, kup słownik, a potem patrz punkt pierwszy

Norblin

Z takim ryjem to miałeś i masz przej.. w życiu, prawaki to twoją księżniczkę dopinają.

ocenił(a) film na 6
Fan_LewicyiPO

Myślę że dopinają się wzajemnie, ale oczywiście dyskretnie i po cichu jak na typowych hipokrytów przystało ;] ciekawe czemu takie myśli masz o pierwszej w nocy, rozumiem że rąsia idzie w ruch przed snem.

Norblin

Wybaczam ci bo widać po ryju, że aborcja nie wyszła w tej Białoruskiej klinice. Pss. Nie interesuje mnie co ci Wujek z kolegami robią pod prysznicem, gdy twoja księżniczka zabawia się z Prawakami.

ocenił(a) film na 6
Fan_LewicyiPO

Za dnia też fantazjujesz? To już podpada pod leczenie u specjalisty. Na początek terapii dowiesz się, że istnieje coś takiego jak projekcja i że należy unikać przenoszenia na inne osoby swoich traum, no ale już za późno, wygadaleś się :D

nnn_nnn

Gdzie wady?

kamil_durdziak

same zalety.

nnn_nnn

Witaj Szanowny Panie nnnn_nnn szkoda klawiatury to ktoś jak covidianie idą zaparte ponieważ odpowiada na pytanie ten cytat: Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.

Mark Twain

nnn_nnn

Wkleję kawałek tekstu z pewnego artykułu: Na naszych oczach Europa zatraca swoją tożsamość, dziedzictwo, historie, kulturę, religię a także samą strukturę narodowościową. To efekt realizacji ideologii multikulturalizmu, który został przeforsowany przez zwolenników panaeuropeizmu. Receptą na pokój Coudenhove-Kalergi była polityczna integracja państw europejskich i wymieszanie białych Europejczyków z innymi rasami.

King_Jan_Sobieski

ale dlaczego piszesz to do mnie?

nnn_nnn

Piszę z doświadczenia, że ludki idą zaparte i szkoda z nim dyskusji

King_Jan_Sobieski

Mnie nie musisz przekonywać. Ja wiem co się dzieje i jak niszczą nasz kontynent.

nnn_nnn

Serdecznie Pozdrawiam z multikulti Wiednia gdzie jest park nazwany Coudenhove-Kalergi

ocenił(a) film na 6
King_Jan_Sobieski

To po co tam mieszkasz skoro tak bardzo cierpisz z tego powodu? Wracaj na idealnie białą wiochę pod Białystok

Norblin

Pod Białymstokiem wcale nie jest biało. W mlekowicie pracuje mnóstwo Turkmenów.

nnn_nnn

Zobacz kanał na yt: "Jak to daleko" zobaczysz jak przyjemnie się żyje w Afryce

nnn_nnn

Idź do psychiatry, serio.

dada2201

naprawdę są jeszcze durnie, którzy nie widzą co się dzieje? ;) fajnie się wami rzadzi.

nnn_nnn

Uśmiechnięta Ameryka at it again? Geez, who could have guessed.

ZiD0

Nie wy najwyraźniej, skoro ten film panicznie boi się zająć jakiekolwiek stanowisko i o skutkach konfliktu opowiada o wiele więcej niż o nim samym, ekipa dziennikarzy, co jest oczywiste od samego początku, jest nastawiona neutralnie, a reprezentujący "Północ" prezydent sprawuje trzecią kadencję, rozwiązał FBI i jest przedstawiony jako dyktator porównywany przez jednego z głównych bohaterów do Kadafiego, Ceausescu i Mussoliniego.

Aha, i nie wygrywa.

nnn_nnn

Koleś ale w zwiastunie jest jeden czarny aktor, w dodatku sympatyczny i leciwy, gdy się spojrzy w obsadę też ich nie widać. Na razie to Ty mydlisz innym oczy, spokojnie, poczekajmy na pierwsze komentarze po seansie.

soledad

Nie rozumiesz. Tutaj nie chodzi o jednego miłego murzyna.

ocenił(a) film na 8
nnn_nnn

O co Ci chodzi? Wszystko co napisałeś o tym filmie okazało się nieprawdziwe.

Hildefix

Napisałem o tym jaką agendę realizuje hollywood. Przecież nie widziałem wtedy filmu bystrzaku.

ocenił(a) film na 9
nnn_nnn

Tak, w czym problem?

Pan_Blackie

W tym, że jesteś śmieciem we własnym kraju.

ocenił(a) film na 9
nnn_nnn

jedynym śmieciem w tym zacnym gronie jesteś ty xD

turbok0z4k

Ty też jesteś, ale jesteś za głupi, żeby to zrozumieć. Tacy jak ty wooooooooooolno myślą.

ocenił(a) film na 7
nnn_nnn

no to obejrzałem i w filmie nie ma nic o podziałach białych-czarnych, hetero-homo ani incel-feministkach.... Będziesz zawiedziony bo ciężko opowiedzieć się po którejś ze stron, klasyczna wojna na której wszyscy są oprawcami i ofiarami.

jose_mourinho88

Przecież tutaj chodzi o szersze zjawisko, a nie jeden film, gdzie coś jest mniej lub bardziej akcentowane. weź np. produkcję amazona "Wojna o jutro". Biały przegryw zawodzący rodzinę jest ratowany przez genialną córkę, a finał filmu to genialny murzynek odkrywający coś na co nie wpadł nikt inny na planecie. Kliniczny przykład pokazujący białych mężczyzn jako najsłabszy element społeczeństwa. Trwa pranie mózgów i tylko ślepy tego nie widzi. Teraz nie byłoby pieniędzy ani na "Poszukiwaczy zaginionej arki", ani supermana. Kasa idzie na produkcje gdzie lśnią silne super kobiety i murzyni.

ocenił(a) film na 8
nnn_nnn

Czyli piszesz o tym filmie a teraz okazuje się że nie o tym filmie? Jesteś upośledzony?

Hildefix

Piszę o zjawisku durniu. To nie jest jeden film, czy jedna scena. to cała realizowana na 100 sposobów agenda. Agenda, która działą niestety na durniów takich jak ty.

jose_mourinho88

W filmie nie ma pozytywnych białych mężczyzn. Oni się tylko zabijają. Pozytywnymi bohaterami sa kobieta, sympatyczny murzy, dzieciak i latynos. Charakterystyczne i mówiące więcej od filmu.

ocenił(a) film na 7
nnn_nnn

nie ma też gejów ani żydów. Pszypadek? nie sądze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones