PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4828}

Człowiek-demolka

Demolition Man
6,8 70 153
oceny
6,8 10 1 70153
5,9 16
ocen krytyków
Człowiek demolka
powrót do forum filmu Człowiek-demolka

Nic specjalnego

ocenił(a) film na 4

Film niespecjalnie mi sie podobal bo nie jest do konca przemyslany. Jak Spartan mogl byc skazany skoro mozna sprawdzac kiedy kto zgina, albo ten Kokto po co odmrazal innych przestepcow, a jesli juz to robil to czemu nie zrobil tak zeby mogl i nimi kierowac. Moze czepiam sie szczegolow ale strasznie mnie to drazni bo film moglby calkiem inaczej wygladac. Fabula filmu jest dosyc ciekawa ale mogla by byc bardziej przemyslana. Jedynie milosnikom typowych amerykanskich filmow akcji sie moze podobac.

CHUDYx

"Jak Spartan mogl byc skazany skoro mozna sprawdzac kiedy kto zgina, albo ten Kokto po co odmrazal innych przestepcow, a jesli juz to robil to czemu nie zrobil tak zeby mogl i nimi kierowac"

Spartan został skazany bo w tamtych czasach nie dalo sie sprawdzic kto kiedy
i gdzie został zabity....

Kokto (czy jak mu tam) odmrażał innych przestępców??? Odmroził tylko Phoenixa, a jakoś wątpie żeby mogli kontrolować kogo kolwiek z ludzi, tym bardziej z więźniów, ale portafili założyć blokade Phoenixowi, zeby nie potrafił zabić Kokto no i wkońcu go nie zabił :P

PS. Co do tych przestępców to były żądania Phoenixa za wykonanie zlecenia z pewnym utrudnieniem (czyt. spartan)

To by było na tyle :P

ocenił(a) film na 1
Mayson

Jak dla mnie, to ten film jest jednym z wiekszych shitów w dorobku Stallone'a. W sumie jako komedia mozna jeszcze to strawic...ale nic poza tym...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones