PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775494}

Czarny motyl

Black Butterfly
6,6 13 374
oceny
6,6 10 1 13374
Czarny motyl
powrót do forum filmu Czarny motyl

Czy dobrze zrozumiałem, że cały film to była fabuła która się tylko przyśniła Banderasowi?

Malkontent46

Wszystko co widziałeś w filmie to sen Banderasa.

ciutki1987

Dzięki.

Malkontent46

Jak będziesz tyle chlał jak on to też będziesz miał taki sen.......

MagierWoj

Hehe :)

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 8
MagierWoj

Nie takie scenariusze mi się przyśniły po kilkudniowym piciu.

ocenił(a) film na 6
MagierWoj

O kurcze, czas odstawić gazik. ;-)

użytkownik usunięty
Malkontent46

tak - i nawet mu się przyśniło, że pisze na laptopie; którego w czasie popularności maszyn do pisania jeszcze w ogóle nie było. Pewnie pił czda /alkohol 99,8% stosowany do analiz chemicznych/.

ocenił(a) film na 6

Czemu sadzisz, ze laptopow nie bylo? Chocby po samochodach mozna ocenic, ze to nie jest jakis odlegly czas, pozatym moze kiedys mial laptopa, ale skoro byl bez kasy to moze go nie bylo na niego stac albo oddal go w rozliczeniu za zakupy hehe.

użytkownik usunięty
LucasSz1980

:) Jestem pewien, że był; powyższy mój post to lekka ironia/żart. Zwał jak zwał; odniosłem się do postu Malkontenta, on uważa, ze to mógłbyć sen, ja przeciwnie. I tyle.

ocenił(a) film na 6

Czyli sądzisz, że to nie był sen?

ocenił(a) film na 6
LucasSz1980

W końcu musiał za coś pić. ;-)

Dowiedzieliśmy się we śnie, że była burza i nie było prądu, Musiał pisać na maszynie, bateria się wyczerpała. Kiedy wrócił ze sklepu, prąd już był, ale telefony jeszcze nie działały.

Malkontent46

Czy kiedy Banderas już się budzi to na stoliku jest pudełko które służyło do przetrzymywania pamiątek po ofiarach?

ocenił(a) film na 6
hitomi_vision

tak, jest tam to pudełko :D

ocenił(a) film na 6
Alicja_kosmitka

jednak po dokładnym przyjrzeniu się, nie jest to to samo pudełko, co to z dowodami, tamto było metalowe, a to na stoliku jest drewniane :D

Alicja_kosmitka

Dzięki! :D

Malkontent46

Mi się podobało ale jeśli nawet był to sen o "takiej sytuacji" to może to nasowac też taki wniosek że może zeczywiscie był tym morderca i przysnilo mu się co by mogło być, jaka by mogła być sytuacja co mogłoby się zdazyć... Ogólnie podobał się filmik. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
marcinkf

Ciekawe podejście, naprawdę. Ale ortografia w Twoim wykonaniu aż razi w oczy :/

ocenił(a) film na 9
Malkontent46

oczywiście że to on był tym mordercą, a pewnie każdemu mordercy śni się że go w końcu złapią ;) nie zostawiał żadnych śladów i nudziło go to wiec podniecała go myśl że może zacząć pogrywać również z policją, dało by mu to dodatkowego kopa adrenaliny.

daniel84ch

Zupełnie hehe jak film AMOK ;-)

ocenił(a) film na 8
daniel84ch

Gdyby byl morderca to w sumie sen nie bylby potrzebny by wymyslic juz cala fabule. Kazdemu sie moze przysnic ze jest morderxa a nie musi nim byc. Jednak to byl swietny zwrot akcji wczesniej zaskoczyl mnie tym razem.

ocenił(a) film na 5
Malkontent46

Rozczarowało mnie takie zakończenie. Tak naprawdę nie wiem, kto był mordercą. Wolałam, gdy to było FBI. Tak było parę ciekawych spraw - czy żona była pod sadzawką, jak poradzi sobie ta młoda agentka i ta dziwna więź między autorem, a agentem...

Kajal

Zapomnij o mordercy, o policjancie, o żonie, o młodej agentce, nawet o wytatuowanym motylu - to wszystko to takie kłamstwo reżysera. Zostaliśmy okłamani i mamy być zaskoczeni tym.

Malkontent46

SPOILER, bezsens fabuły w jednym zdaniu. Autor utknął w trakcie pisania, napił się zasnął, przyśnił mu się genialny sen, obudził się i zaczął opisywać swój genialny sen. Koniec. Nie dziwne, że film nie wybił się. Jeśli w jego śnie poznaliśmy prawdziwe szczegóły jego życia, długi, rozwód, niesprzedana ostatnia książka, to ten genialny sen znikąd pasuje tu jak nie wiem co. Jak można nie widzieć niedorzeczności tego filmu,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones