PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869059}

Czarny telefon

The Black Phone
6,5 26 144
oceny
6,5 10 1 26144
6,2 20
ocen krytyków
Czarny telefon
powrót do forum filmu Czarny telefon

Jestem pod wrażeniem młodych, są świetni, każdy jeden ma charyzmę. Miła odmiana po latach patrzenia na dziecięcych aktorów z naszego podwórka. Zęby bolały od słodkości i mięśnie od spinania ich z zażenowania. Tu nie boli.

ocenił(a) film na 7
PaulaAsz

Właśnie miałem to samo napisać. Sam film wciągnął, ale po tygodniu zapomnę, o czym był, natomiast grę aktorską w szczególności Madeleine McGraw zapamiętam na dłużej. Widać, że tam przygotowanie do zawodu zaczyna się wcześnie, to nie może być tylko talent.

PaulaAsz

Jeśli dzieci słabo grają to jest to wina castingowca i reżysera. U nas był kiedyś Andrzej Maleszka, ten od Magicznego drzewa, u niego gra dzieci rzucała na kolana.

ocenił(a) film na 5
PaulaAsz

Co nie zmienia faktu że film jest "nudny" !!!!! obejrzałem do połowy i jak na razie nic się nie dzieje, dziś wieczorem się "poświęce" i jeśli dam rade to obejrze do końca to "dzieło"....

ocenił(a) film na 10
PaulaAsz

Na mnie też to zrobiło wrażenie. Poczułem się jakbym sam był ponownie dzieciem i czytał najlepsze książki z dzieciństwa. Mam wrażenie, że od czasów STRANGER THINGS, nastała moda na tego typu klimaty oraz dobór aktorów. W dzieciństwie czytałem wiele ksiażek o dziecięcych przygodach gdzie dużą rolę odgrywały nadprzyrodzone zjawiska dlatego ten tytuł do mnie przemawia. Bardzo dobry film i choć wiem że ma błędy, to który ich nie posiada. Z osobistych wad wymienię ojca Fina, a raczej aktora który bardzo słabo zagrał. Nie czułem w nim ani alkoholika ani ofiary losu czy też człowieka przybitego po utracie żony, nic kompletnie z siebie nie dał. Miałem wrażenie jakby to był jakiś tani aktor teatralny , który zapomniał sie napić przed występem. Sam film faktycznie można interpretować na wiele sposobów i podobają mi się wszystkie komentarze na ten temat.

ocenił(a) film na 7
PaulaAsz

To samo zauważyłem od początku, gra aktorska tych dzieciaków praktycznie wszystkich to jest mistrzostwo szczególnie tej małolaty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones