PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225408}
6,3 82 381
ocen
6,3 10 1 82381
5,1 14
ocen krytyków
Czerwony Kapturek Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Czerwony Kapturek - Prawdziwa historia

Najlepszy film!!!

ocenił(a) film na 10

Jest to najlepszy film animowany,jaki oglądałem...
Shrek przy nim to pikuś...
Fantastyczny scenariusz,boska animacja...
Aktorzy podkładający głosy w polskiej wersji.... SUPER...
Czego chcieć więcej... 10\10...

ocenił(a) film na 10
bleper

dokladanie, zgadzam sie, usmialem sie jak nigdy ogladajac to :)

ocenił(a) film na 6
bleper

Od Shreka na pewno to to nie jest lepsze; widocznie gorsze postacie (brak funduszy na grafików?), mniej, co nie znaczy mało, zapadających w pamięć tekstów oraz koszmarne piosenki, na dodatek tłumaczone na polski, brr. Daję 6,5/7 na 10 ;)

Katze

Wypraszam sobie ! Pan cap miał zajebista piosenke i tyle :P i zajebiste rogi.

Szymen

Jedyny tekst, który zapadł mi w pamięć, to 'Ta jasne, zgońmy wszystko na wilka, nie ma to jak rasizm' :)

Nie mówię, że film jest beznadziejny, ale spodziewałam się czegoś dużo lepszego... dlatego tylko 6/10

Pozdrawiam :)

Polecam 'Skok przez Płot' - to dopiero jest lepsze od Shreka :)

ocenił(a) film na 6
lamaz

Też polecam "Skok przez Płot" naprawdę świetny. A Kapurka muszę obejrzeć. Pozdówka

ocenił(a) film na 10
Katze

Zwariowaliście? Shrek to totalne dno! Co z tego, że ma odjechaną grafikę? To tylko świadczy o budżecie filmu. 'Czerwony Kapturek' ma o kilka rzędów wielkości wyższe stężenie humoru w jednostce czasu. A te wszystkie superprodukcje w rodzaju 'Epoka lodowcowa', 'Gdzie jest Nemo?' itd... szkoda pisać, mdli mnie na samo wspomnienie.

bleper

Jak dla mnie to 8/10...Dobrazabawny ale nei ma za bardzo czym sie podniecac;/ No owszem smieszny, ale...Niewiem...Ale w tej bajce najleprsze jest wiewiórka, którą uwielbiam!:)) "ja nie pije kawy";p;p I kozioł, albo cos co tak jak koziół wygląda;p "Takie tez mam";p i za to chwala tej bajce, bo to w niej najlepsze
Pozdr:)

ocenił(a) film na 1
anula_lol

B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-A!!! W ogóle mi się nie podobał, totalne dno jak dla mnie. Jak można z tym porównywać shrecka?!?! Nie wiem ludzie co wam się w nim podobało naprawdę, ale szanuję wasze zdania=) w końcu dla każdego coś innego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones