PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225408}
6,3 82 344
oceny
6,3 10 1 82344
5,1 14
ocen krytyków
Czerwony Kapturek Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Czerwony Kapturek - Prawdziwa historia

Super aby tak dalej

ocenił(a) film na 10

Super film nam sie zapowiada. Tylko jakoś mi graficzka mi nei pasi ale ale spoko ide do kina wiec zobacze na własne oczy a nei z opowiadać "Filmowiców". Red Hood Rzadzi. Kto sie podpisuje ??

ocenił(a) film na 7
Klocek

Ja się podpisuje wszystkimi rękami ;P Bardzo śmieszny film. Najbardziej podobało mi się jak opowiadal ten drwal, i jak reklamował tę maść na odciski Agatka ;P
Nie pamiętam swojej reakcji gdy pierwszy raz oglądałem Shreka, ale teraz zdaje mi się że Kapturek jest śmieszniejszym filmem. Nie mówie że lepszym ale śmieszniejszym.

ocenił(a) film na 10
Klocek

no proste że rządzi :D to jedna z najzabawniejszych bajek jakie ostatnio wyszły i wcale się nie dziwię że dzieciom się ta bajka nie podoba bo to jest raczej bajka dla dorosłych...


nie oglądałem jeszcze polskiej wersji ale w oryginale mnie rozłożył na łopatki ten film.. być może polscy tekściarze się nie popisali.. nie wiem, ale raczej pójdę do kina mimo że go już oglądałem !

ocenił(a) film na 2
Klocek

uwazasz ze to jest bajka dla doroslych???? obejrzyj polska wersje i przyznaj ze napisales glupote :/

ocenił(a) film na 10
Lestat

przecież mówię że nie oglądałem polskiej wersji tylko oryginalną ;|

sama fabuła nie jest raczej wyjęta z bajki dla dzieci.. jeśli uważasz że dzieci powinny oglądać film XxX to spoko, chociażby ten wątek świadczy o tym że bajka jest skierowana nie do dzieci tylko jak już dla młodzieży i ludzi dorosłych..

ocenił(a) film na 2
Pyzio

wiem ze ogladales oryginalna, dlatego napisalem bys obejrzal polska. Moim zdaniem to jest bajka dla dziec, jak ja bylem w kinie to tylko dzieciaki zywiolowo reagowaly na ten film

ocenił(a) film na 10
Lestat

ok, w takim razie polecam obejrzeć oryginał ;]

jeśli Ci się nie podobała polska wersja to może zmienisz zdanie ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones