PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225408}
6,3 82 383
oceny
6,3 10 1 82383
5,1 14
ocen krytyków
Czerwony Kapturek Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Czerwony Kapturek - Prawdziwa historia

Prawdziwe oblicze Czerwonego kapturka Bardzo śmieszna Bajka obejrzałem kilka razy Suuuper Bajka Polecam !!!!

ocenił(a) film na 5
PazurCezara

Albo shreka nie widziałeś, albo grasz "głupa"... Shrek jest 100x śmieszniejszy, a tutaj może 3-4 razy "lekko" się zaśmiałem...

ocenił(a) film na 4
PazurCezara

a mnie ta bajka rozbawila moze z 3 razy? w zwiastunie zawarli chyba wszystkie smieszne momenty, na dobra sprawe lepiej ograniczyc sie do zwiastunu. 4/10

ocenił(a) film na 1
Suzi9mm

koleś nawet moja 7 letnia córka oceniła tę bajkę jako nie śmieszną

ocenił(a) film na 3
PazurCezara

kto twierdzi że to było lepsze od Szreka, herezje głosi, a dlaczego ???

Primo... Szrek jest technicznie, animacja, mimika twarzy postaci, ogólnie technikalia stoją na wyższym poziomie...

Secundo... fabuła w szreku jest przemyślana ... bardziej spójna ... nie ma wrażenia wpychania czegoś na siłę... w kapturku, jak zobaczyłem babcię na snowboardzie - to było tak oczywiste i pierwsze z brzegu rozwiązanie że aż się na nie źle patrzyło... wiadomo że babcia takich rzeczy nie może zrobić, i w wierze autorów miało to zrobić babcię cool, a wyszło coś banalnego i chmmm wepchnięte na siłę, po najmniejszej lini oporu...
Czerwony kapturek karateką, litości, jeszcze większa kaszana niż babcia :D resztę definicji przepiszcie z punktu Secundo ...

Trzy... (dalej nie umiem tak kozacko liczyć :D zakończenie ... tak wszyscy zostańmy szpiegami (czy jakoś tak, film oglądałem dawno), huraaa, no KAPA, po prostu KAPA ...

Osobiście podobał mi się wiewiór :) bo to chyba każdemu (skądś to znam, acha Epoka Lodowcowa, nooo panowie autorzy, nie macie swoich pomysłów ??? a nie można było tam upchnąć kreta ?? ślepy i do tego fotograf ??? o niebo lepsze, KOLEJNY MINUS)

A, nie mogę się przyczepić do drwala, ten było kozacki :)

Pozdro All ...

ocenił(a) film na 5
Crazy_Ivan

No zgadzam się, druga twarz babci totalnie naciagana... A kapturek znający karate, ooo ludzie ;/ I jeszcze można się przyczepić do polskiego dubbingu, który był kitowy tak jak tłumaczenie piosenek. Normalnie pierwszy raz słyszałem tak płytkie teksty piosenek w bajce. Film nie dorównuje w niczym shrek'owi. Jedynie wiewiór coś w nosi, ale niestety także szybko się nudzi... Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones