PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225408}
6,3 82 344
oceny
6,3 10 1 82344
5,1 14
ocen krytyków
Czerwony Kapturek Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Czerwony Kapturek - Prawdziwa historia

Ten film to totalna beznadzieja poprostu musialem wylaczyc po 27 minutach o o malo nie zwymiotowalem gdyz ten film byl tak beznadziejnie glupi nudny i moge tylko powiedziec ze z filmow animowanych moge tylko polecic EPOKE LODOWCOWA 1 i 2 oraz SZREKA 1 no i sam wstep Szreka 2

misiaczek383

aha jeszcze toy story 1 i 2 aha jeszcze toy story 1 i 2 aha jeszcze toy story 1 i 2 - wystarczy???:

misiaczek383

nie znasz się na fajnych filmach... film jest super a BABCIA TRIPLE G RZĄDZI!!!

misiaczek383

Ja byłem szybszy bo wyłączyłem po 8 minutach. Szkoda czasu... nie wiem, może nie miałem humoru, albo nie było zbyt dużo do śmiechu... może kiedyś spróbuję ponownie... pozdrawiam.

rki

ja tego nie rozumiem?!..jak możecie oceniać film skoro nawet go nie obejrzeliście??
Masakra...ludzie ,same sztywniaki zero [0] poczucia humoru.
[p.s.skoro tak cię brało na wymioty to ja polecam Aviomarin]

darusiek1992

W jadnym masz racje do 27 minuty film był nudny i nie śmieszny ale od czasu pojawienia się wiewiórki całkowicie się zmienia. Bardzo ciekawy pomysł z przedstawieniem tej samej sytuacji z perspektywy różnych postaci. PS: A tak na przyszłość jak nie widziałeś do końca to nie się nie wypowiadaj, bo robisz z siebie pajaca.

kubix83

Filmu ze swej listy nie skreśliłem, więc czeka tylko na dobry czas.... odezwę się soon ;)

użytkownik usunięty
misiaczek383

oglądajcie do końca zanim ocenicie, świetna historia

Jeżeli ktoś nie obejrzał całego filmu, nie ma upoważnienia do oceniania całego filmu.
Ale jeśli ktoś nie mógł wytrzymać do końca (z innych powodów niż potrzeby "łazienkowe"), to czemu nie miałby tego napisać? To też może o czymś świadczyć... również o filmie.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
misiaczek383

Zgadzam się z Tobą! Totalna nuda! Oglądałam go z przyjaciółmi... nikt sie nie śmiał... wszyscy ziewali. W pewnym momencie zapytałam: 'puszczamy co innego' a oni z okrzykiem 'taaak!'
Nawet się cieszę, że nie obejrzałam go do końca.
Ta bajka to porażka...
:(

misiaczek383

Oglądajcie cały film, a potem oceniajcie. Początek zgodzę się - jest potwornie nudny, ale czym dalej tym lepiej (a konkretnie chyba od historii Wilka). Najlepsza w filmie była parodia "xXx" w historii Babci :P Z Drwala i jego niemieckiego akcentu też była niezła polewka. Ogólnie film oceniam 7-/10

ocenił(a) film na 3
Gh0st

mnie bardzo zawiódł;/ ale postać Wiewióra była 10/10 za to :D 100/10 xD wiewiór na prezydenta po prostu :D no i ten akcent Drwala - fakt, niezle ;P jednakowoz całosciow - ponizej oczekiwan i to zdecydowanie. nie polcem. a mogło byc naprawde fajnie, bo pomysł - przyznam - znakomity.
na własna odpowiedzialnosc.

misiaczek383

niestety popieram autora... obejrzalam CALY FILM z kolzenka... nie wiem zal po prostu marna karykatura takich produkcji jak np SHREK...nie smialysmy sie-PRAWIE SPALYSMY;/;/;/przereklamowaneeeeeeee

ocenił(a) film na 4
misiaczek383

zgadzam się z autorem, spodziewałam się jakiejs porządnej komedi, na podobienstwo shreka, a obejrzałam ten film juz z musu...
jedyne co mnie w nim smieszylo to wiewiórka, którą było i tak trudno zrozumieć:)

ocenił(a) film na 5
srubeczka17

Mi się film nawet podobał (dałem 5/10 czyli OK- bo mimo tego przypisku dla niektórych to ocena negatywna).
Ja tu w innej sprawie... imo mozna oceniać nie oglądając do końca (nie będzie to super wyważona i obiektywna ocena ale nie należy jej przekreślać, zresztą oceny filmów nigdy nie są obiektywne...) Gdyby tak było (ocenianie gdy się tylko obejrzy całość marnowalibyśmy mnostwo czasu). Mały przykład: ostatnio czytałem książkę "Tajemnica Ziguratu" przeczytałem 100 stron i oddałem- gniot, język sztuczny a akacja na poziomie wypracowania szóstoklasisty... i co miałem czytać do końca bo nagle wszystko by się odmieniło? Jeśli coś do mnie nie przemawia, aż w takim stopniu to doczytanie tego nie zmieni...

ocenił(a) film na 8
z8k

oj ksiązka i film to dwie rózne bajki jak nie można poświecić 90 minut na obejrzenie filmu to naprawde prosze postrzymac się od komentarza.

ocenił(a) film na 10
misiaczek383

Czy wy macie downa czy cos jak mozna stwierdzic ze film jest do dupy po 8 czy nie wiem tak ilu minutach ogladania??????????
Wiercik jest super... babcia wilk drwal wszyscy mozna wymieniac w nieskonczonosc i odwalcie sie od polskiego dubblingu by fajny ....

ocenił(a) film na 10
misiaczek383

Czy wy macie downa czy cos jak mozna stwierdzic ze film jest do dupy po 8 czy nie wiem tak ilu minutach ogladania??????????
Wiercik jest super... babcia wilk drwal wszyscy mozna wymieniac w nieskonczonosc i odwalcie sie od polskiego dubblingu by fajny ....

ocenił(a) film na 10
misiaczek383

Czy wy macie downa czy cos jak mozna stwierdzic ze film jest do dupy po 8 czy nie wiem tak ilu minutach ogladania??????????
Wiercik jest super... babcia wilk drwal wszyscy mozna wymieniac w nieskonczonosc i odwalcie sie od polskiego dubblingu by fajny ....

ocenił(a) film na 4
kasienka1507

po stylu pisania moglabym wnioskowac ze to ty masz problemy umyslowe kolezanko, nie obrazając chorych z dodatkowym chromosomem

użytkownik usunięty
misiaczek383

Film zarabisty! Babcia miażdży! A Shrek 1 i Epoka Lodowcowa 2 są do bani...

ocenił(a) film na 9

Film trafił idealnie w moje poczucie humory, a jak zobaczyłem że jest ostatni na liście filmweb w animacjach to się dopiero uśmiałem:P uważam, że film zasługuje 9/10 ale dla podniesienia średniej dostał 10:D
I tekst: dynamite - to chyba włoskie wymiata;)

ocenił(a) film na 10
misiaczek383

A ja napiszę przewrotnie.
Śmiać mi się chce z kretyńskich komentarzy znawców typu "dno", "porażka", itp.
Zwracam wam małolaty uwagę na to, że bajka ta przeznaczona jest dla dzieci. Jako "dorośli" nastolatkowie nie powinniście więc oceniać takiego filmu, gdyż prawdziwymi cenzorami bajek dla dzieci są... dzieci.
A ja mam już dość czerwonego kapturka, gdyż oja córka ogląda go codziennie od dwóch tygodni. I to właśnie świadczy o sukcesie bajki a nie psedo komentarze znawców z gimnazjum.

ocenił(a) film na 8
stasiuvino

właśnie animacja to specyficzne kino. Trzeba umieć je oglądąć, bynajmniej nie przez pryzmat shreka, czy epoki lodowcowej. Film się ocenia wtedy gdy... uwaga proszę o skupienie ... się go obejrzy. Z całym szacunkiem zdanie 8 czy 20 minutowca jest mało znaczące bo co ocenia... obejrzyj 8 minut jakieś filmu i mi opowiedz wszystkie wątki, ciekawe sceny, gagi nie zapominając o zakończeniu ;]

Film poprawny małym mankamentem jest tu grafika..., ale scenenariusz bardzo dobry. Nie widziałem jescze kreskówki z tak ładnie poskładanymi wątkami.
Same postacie też ciekawe, różnorodne i śmieszne (zazwyczaj)

Film dobry 8 taka solidna i pare gagów w pamiec zapadło ;d sznycelki!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones