PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225408}
6,3 82 344
oceny
6,3 10 1 82344
5,1 14
ocen krytyków
Czerwony Kapturek Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Czerwony Kapturek - Prawdziwa historia

nie wiem czy pojsc na filmik, doradzcie ci co ogladali =)

extraordiary

warto ogladac film.Polecam.Mieszkam w Gdańsku

extraordiary

Decyzje sam podejmiesz, ale ja własnie z kina wróciłem (Czerwony Kapturek bababab) hmm animacja jest do d...., teksty wyrywkowo dobre, za dużo śpiewają, dla mnie nuda, niedorasta do pięt "Epoce Lodowcowej" czy też "Shrekowi" lepiej poczekaj i idz na "Epokoe Lodowcowa 2" nawet gdy nie ogladałes 1. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
thomassonn

spodziewałem się gniotu, ale okazało się bardzo dobre. Film jest praktycznie podzielony na 4 różne rodzaje komedii animowanej - jeden jest dla maleńkich dzieci, gdzie wieje patosem, ogólnie jest denerwujący jak cholera, ale reszta jest bardzo porządka. Wg mnie - 3/5, może nawet 4/5, ale nie jestem pewny... Największy minus to czerwony kapturek - tytułowy bohater jest najbardziej do dupy i za każdym razem jak pokazywał się na ekranie to nóż mi się w kieszeni otwierał. Po prostu był przesłodzony. Drugi minus, który też jest wielki to muzyka. Również przesłodzona. Na szczęście jej nie ma tak dużo oprócz scen z kapturkiem.
Plusy:
- polski dubbing
- reżyseria
- odnoszenie się do innych filmów (XXX, Matrix)
Minusy:
- tytułowa postać - kapturek
- muzyka

albo 3/5, albo 4/5 - nie jestem pewny...

extraordiary

Mi się podobał. Idąc do kina nie nastawiaj się na jakiegoś hiciora. Podejdź na luzie, że to fajny i sympatyczny film animowany, a ci się spodoba. Fajne parodie i nawiązania do innych filmów. Grzana.

ocenił(a) film na 8
Polish

Mnie rowzniez sie podobal, dawno sie tak nie usmialem do lez :)

ocenił(a) film na 2
extraordiary

dla mnie to taki humor dla malych dzieci w stylu hmmm krolika bugsa. Nudzilem sie niemilosiernie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones