PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32359}

Czerwony smok

Red Dragon
7,6 254 585
ocen
7,6 10 1 254585
6,9 21
ocen krytyków
Czerwony smok
powrót do forum filmu Czerwony smok

najlepsza część

ocenił(a) film na 9

Wg mnie najlepsza część, najlepiej trzymająca w napięciu. Bardzo podobał mi się Ralph Finnes.

leosia10

Zdecydowanie jestem za :-) moja ulubiona!

ocenił(a) film na 7
leosia10

Bardzo dobra część, ale nie zgodzę się, że najlepsza

ocenił(a) film na 9
leosia10

Według mnie najlepsza bo w końcu bez irytującej Clarice .

ocenił(a) film na 9
leosia10

Ja też! A najbardziej ten film, Milczenie owiec i Manhuntera, chociaż w tym ostatnim jest mało Hannibala no i gra inny aktor, ale film super, klimatyczny. Zaś najmniej lubię Hannibala z 2001.Jak dla mnie średni.Ten najnowszy z 2007 już lepszy.

ocenił(a) film na 7
snake_plissken84

Tak samo mam, również najmniej przypadł mi do gustu film z 2001, jeszcze tylko nie widziałem filmu z 1986 i serialu, reszta jest naprawdę dobra.

ocenił(a) film na 9
van_der

Film z 1986 jest bardzo dobry, mimo że mało w nim samej postaci Hannibala i gra go inny aktor, to filmik klimatyczny i fantastyczny soundtrack jest, także polecam.

ocenił(a) film na 7
snake_plissken84

Dzięki za informacje, jak gdzieś poleci to sobie obejrzę.

ocenił(a) film na 9
van_der

W Tv raczej ciężko go uświadczyć, także polecam zobaczyć w necie.

ocenił(a) film na 10
leosia10

Ralph wymiata :D

leosia10

W ogóle w tym filmie aktorzy mieli większe pole do popisu niż w takim Hannibalu(moja opinia) tam główne skrzypce grał jedynie Hopkins a tu możemy zobaczyć świetną grę Emily Watson, Ralpha Findera, Edwarda Nortona i oczywiście Hopinksa, szczerze to bardziej ten film mi przypadł do gustu od samego milczenia owiec.

FILMAN99

Finnesa*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones