PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35}
6,9 46 318
ocen
6,9 10 1 46318
4,7 9
ocen krytyków
Demony wojny wg Goi
powrót do forum filmu Demony wojny wg Goi

Film jest nawet ciekawy, ale pazura go niszczy niestety. Za każdym razem gdy pojawiał się na ekranie przełączałem na inny kanał. Porażka:( A scena jego paniki podczas strzelaniny jest istnym popisem tandety i totalnego beztalencia.

ocenił(a) film na 6
Malan01

Pazura zagral piach, ale Baka byl zajebisty :D nigdy go nie lubilem, po tym filmie chyba zaczne.

Wilkinson

rzeczywiście, no ale czego można się spodziewac po panu Radku?

- co masz w ręku, czy to jest krwa wiadro?
:DDDDD

Patruell

Nieeeeeeee!!! To nie jest wiadrooooooOOOOOOO!!!

Hagan

Za tą scenę film ma ode mnie oskara i orła białego.
To nie jest k*rwa wiadro a na misje nie przez przypadek jeździ się z giwerami.

ocenił(a) film na 5
Malan01

Dokładnie tak, zgadzam się, kompletnie nieudana rola. Cały film zresztą też przeciętny, dobrych kilka tekstów i to wszystko. Sceny walki kompletnie nierealistyczne i dosyć przeciętnie nakręcone.

ralf88

bo akurat byles na wojnie i akurat widziales prawdziwa strzelanine wiec wiesz ? Pazura mial zagrac frustrata i zagral frustrata dobrze

ocenił(a) film na 5
Malan01

pazura gral czlowieka, ktory na wojne w ogole sie nie nadawal, i gral dobrze. na tle tych wszystkich twardzieli wielu osobom moze wydawac sie, ze jest kiepskim aktorem, ale to tylko rola i zagral ja zajebiscie.

to baka zagral beton, w kazdym filmie to samo.

ocenił(a) film na 4
Malan01

Film słaby, sceny batalistyczne fatalne, gra aktorska beznadziejna....Ale końcowa scena w samolocie wciska w fotel. Warto czasem czekać na te kilka dobrych minut;)
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones