PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5103}

Dobry, zły i brzydki

Il buono, il brutto, il cattivo.
8,2 106 911
ocen
8,2 10 1 106911
8,8 27
ocen krytyków
Dobry, zły i brzydki
powrót do forum filmu Dobry, zły i brzydki

Te żenujące pseudo westerny Leone wyprzedzają w rankingu amerykańskie klasyki. Każdy koneser kina doskonale o tym wie, że prawdziwe westerny potrafią kręcić tylko amerykanie. Niestety na filmweb.pl jest duża masa młodzieży nie mająca zielonego pojęcia o prawdziwych westernach, która podniecająca się jakimiś tandetnym przygodówkami serwowanymi przez tego marnego reżysera Leone.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
CordellWalker

Nie ładnie, nie ładnie Strażniku Arizony :)

Rozumiem że film mógł się nie podobać na 7. ale nie rozumiem: jak mógł się nie podobać na 5?!?

Zwykły prowokator. Dodatkowo używa konta do podbijania filmów zamiast głównego. Trochę dyszek w celach podbijania, poza tym oceny rzędu 2-5. Przy wystawianiu samych ocen 1 i 10 konto zostałoby prawdopodobnie szybko usunięte.

Aaadmiiiniee! Zrób coś pożytecznego :)

ocenił(a) film na 4
Widurr14

5 to i tak jest za wysoka ocena, zmieniam 4

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
B_janek

zapomniałeś, że w ręku dzielnie dzierży motykę.
do tego nie 'na tle zachodzącego słońca', tylko 'na zachodzące słońce' :)

Widurr14

Dobra, okej;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
CordellWalker

"co to?"

Zjazd ludzi, którzy się z ciebie śmieją.

ocenił(a) film na 4
B_janek

żal mi ciebie i tych twoich pseudo łeternów

CordellWalker

Jeśli próbujesz mnie obrazić, wysil się.

ocenił(a) film na 4
B_janek

nie zasługujesz na to

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
B_janek

Anty-łesterny stworzone przez Sama Peckinpaha to są porządne filmy (tak więc z tymi Amerykanami to tak źle nie było), ale te z Dżonem Łejnem to rzeczywiście jakieś kiczowate bajeczki dla ośmiolatków. Chociaż lubię od biedy obejrzeć coś w stylu Rio Bravo, ale daleko temu czemuś do wybitnego filmu.

ocenił(a) film na 9
grze300

No i po co karmicie trola?

kamiyama

Pośmiać się można.

ocenił(a) film na 9
kamiyama

gdy nie karmi się trolla, troll umiera. kto będzie most naprawiał?

ocenił(a) film na 4
Widurr14

w takim razie już was nie będę karmił

ocenił(a) film na 9
CordellWalker

Ja rozumiem Chuck że film morze ci się nie podobać.Ale czy naprawdę musisz obradzając od razu innych?
To tylko świadczy o tym jaki jesteś tępy.Mi też niektóre (nawet te dobre) filmy się nie podobają ale nie muszę od razu po kimś jeździć z tego powodu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
sirCharles00

sam to wymyśliłeś

CordellWalker

Nie, to stwierdzenie powszechne.

ocenił(a) film na 9
CordellWalker

Dziwi mnie tak niska ocena, myślałem, że takie noty są zarezerwowane dla filmików z Jean Claudem Van Dammem itp...

ocenił(a) film na 4
jasiu15

niektóre filmy z Jean Claudem Van Dammem prezentują wyższy poziom intelektualny niż łesterny Leone

ocenił(a) film na 9
CordellWalker

Teraz już mam pewność, że jesteś trollem i prowokatorem.

ocenił(a) film na 10
jasiu15

Dopiero teraz Jasiu? :P

ocenił(a) film na 4
jasiu15

ja też wiem że jesteś kolejnym dzieckiem podniecającym się tym płydkim pseudo westernem, ale cóż plebs nie jest wymagający

użytkownik usunięty
CordellWalker

Jeśli "Strażnika z Teksasu" oceniasz na 10/10 to bądź łaskaw się nie wypowiadać na temat filmu,który wiele osób ocenia tak wysoko...
A,sprawdź sobie w słowniku,co znaczy "subiektywna ocena."

ocenił(a) film na 4

Ty za to oceniasz K-PAX i damskiego Rockyiego na 10/10 więc też stul dziób
Ps. Strażnik to kultowy serial, więc jak go można przyrównać do taki do dziecinnego westernu

ocenił(a) film na 10
CordellWalker

Jego sprawa jak ocenia, jeśli nie narzuca swojego gustu innym i nie afiszuje się ze swoją "bulwersją" o rzekomą jakość danego filmu...

ocenił(a) film na 4
Juby_

a on to niby mi może narzucać ocenę Strażnika

CordellWalker

A ty, gamoniu, możesz narzucać fanom Leone oceny?

ocenił(a) film na 10
B_janek

"a on to niby mi może narzucać ocenę Strażnika"

A czy nie napisałem: "Jego sprawa jak ocenia, jeśli nie narzuca swojego gustu innym i nie afiszuje się ze swoją "bulwersją" o rzekomą jakość danego filmu..."? A on nie wchodzi na forum "Strażnika" zakładając dziesiątki tematów jaki to jest kiepski serial, i nie kłoci się z każdym kto twierdzi inaczej.

I znaczyło to dokładnie tyle co: "A ty, gamoniu, możesz narzucać fanom Leone oceny?".

Na prawdę zastanawiam się czasami, czy ty w ogóle wiesz co piszesz? :P

ocenił(a) film na 4
B_janek

Nie narzucam nic fanom leone tylko po prostu śmieszy mnie ta cała sytuacja że jakieś naiwne przygotówki wyprzedzają w rankingu prawdziwe amerykańskie westerny

ocenił(a) film na 10
CordellWalker

Jak nie narzucasz, jak zakładasz na forach jego filmów masę wątków, w których mówisz ludziom, że nie mają racji uwielbiając jego filmy? Odpisując w taki sposób coraz bardziej się ośmieszasz...

ocenił(a) film na 4
Juby_

masą wątków? przecież tylko jeden założyłem na tym forum

ocenił(a) film na 10
CordellWalker

A przy "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie" to co? :P

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Udowodniłem? Niby w jaki sposób? Coś w mojej wypowiedzi było nie tak? Na pewno przeczytałeś to na co odpisujesz?

użytkownik usunięty
Juby_

Napisałeś "masę wątków" , a CordellWalker założył tylko jeden, to właśnie było nie tak.

ocenił(a) film na 10

I dla tego jestem psychiczny? Już prędzej po tym nazwałbym się hipokrytą. :P

I nie założyłem masy wątków, założyłem jeden "NAJLEPSZY WESTERN? TO NAJLEPSZY FILM W HISTORII KINA!", a później tylko odpisywałem Walkerowi...

ocenił(a) film na 10

PS: Jesteś obrońcą Caldera, czy jesteś nim?

użytkownik usunięty
Juby_

Jestem sobą Smiczolkiem, poszperaj po forum to zobaczysz że byłem tu przed Calderem, uwielbiam prawdziwe klasyczne amerykańskie westerny wszystkich reżyserów którzy je tworzyli i króla tego gatunku Johna Wayne.

ocenił(a) film na 4
Juby_

a te wszystkie konta terminatorów to pewnie ty założyłeś

CordellWalker

Ciężko was odróżnić... Niemal takie same wypowiedzi, styl wypowiadania, DOKŁADNIE takie samo zdanie o filmach i Leone... Po prostu Cordell to alterkonto smiczolka...

ocenił(a) film na 4
B_janek

młahahahahhaha... myślisz że tylko jedna osoba na FW woli klasyczne westerny od tych dziecinnych przygotówek Leone

ocenił(a) film na 10
CordellWalker

jak ktoś pisze cytuję"młahahahahhaha." to zazwyczaj to jakis wsiok bez ogłady...a jak jest w twoim wypadku? czy tylko ci się wyrwało. Wydaje mi se ze to własnie klasyczny western czasami był lekko prostacki czy nawet dziecinny..np mocna polazrycacja na zło i dobro.Indianie to dzikusy itp (oczywiście nie było tak zawsze )ale one sa rcazej mocno naznaczone propagandą,.

ocenił(a) film na 10
CordellWalker

Wejdź na te konta, zobaczysz że trochę się różnią. Poza tym piczympoom nie przyjmuje mojego zaproszenia od pół roku. :P

Poza tym, wierze smiczolekowi, że nie jesteście jednym (on umieszca GBU na 6 miejscu swoich ulubionych westernów, czyli daje mu więcej niż 4/10).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones