PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5103}

Dobry, zły i brzydki

Il buono, il brutto, il cattivo.
8,2 106 911
ocen
8,2 10 1 106911
8,8 27
ocen krytyków
Dobry, zły i brzydki
powrót do forum filmu Dobry, zły i brzydki

Prawdziwe imie blondasa

ocenił(a) film na 10

Witam znalazłem pewną ciekawostkę w filmie, mianowicie chodzi mi o moment w którym Anielskie oko wypytuje
"starego przyjaciela" Tuco podczas jedzenia, gdzie są ukryte pieniądze. I chodzi mi o jego kwestie: "Złapano Cie
niedaleko fort Craig, Jeśli byłeś z Seabley'em to znaczy że wracałeś z Santa Fe". Nazwisko Seabley to chodzi o Blondasa
czy jakąś inną postać bo wcześniej tego nie zauważyłem lecz oglądając po raz kolejny ten film dość mocno mnie to
zaciekawiło. Jeśli ktoś chciałby sprawdzić podaje czas w którym rozgrywa się ta scena 1:40:00

użytkownik usunięty
bob717

Faktycznie, ja również wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. Obejrzałem jeszcze raz tę scenę, o której piszesz i wydaje mi się, że możesz mieć rację co do nazwiska Blondasa, bo nie przypominam sobie żadnego Seabley'a (w mojej wersji napisów to Sibley). Chyba, że gdzieś mi ta postać umknęła.

ocenił(a) film na 9
bob717

A nie jest to po prostu nazwisko jakiegoś dowódcy wojskowego?

ocenił(a) film na 10
bob717

Tu chodzi o jednego z wojskowych właśnie. Oglądając teraz na alekino ten film w jednej ze scen (~42 minuta filmu) pojawia się tekst "Wdzisz tego z brodą na wozie. To generał Sibley".

ocenił(a) film na 8
redziooo

idd

ocenił(a) film na 10
redziooo

Rzeczywiście tak jak mówisz Generał Sibley. Czyli prawdziwe imię Blondasa nadal pozostaje zagadką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones