PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866641}

Dom Gucci

House of Gucci
6,4 72 795
ocen
6,4 10 1 72795
5,3 43
oceny krytyków
Dom Gucci
powrót do forum filmu Dom Gucci

Nie mogę się doczekać, ma niesamowity talent aktorski <3

Daraxus

Wydaje mi się ze będzie kolejna nominacja do Oscara. Swoją droga Gaga dobrze radzi sobie na ekranie. Ma szanse na karierę aktorska podobna do Cher czy Barbry Streisand.

ocenił(a) film na 7
Daraxus

Fil Star is Born mi sie wcale nie podobał, ale dam jej jeszcze szanse

ocenił(a) film na 7
marcin_lendzion

Całe szczęście :) w przeciwnym razie byłoby jej przykro

Daraxus

Nie mogłam się do niej przekonać jako aktorki, ale chyba ten film spowoduje że zmienię zdanie o babeczce

ocenił(a) film na 5
Daraxus

Jak ja sie cieszę ze nie dali Ann do obsady, tylko Lady Gage. Ann by zepsuła ten film na całości. Gaga ma to coś, że chcę sie ją oglądać. Jolie byłaby ciekawym wyborem, ale jestem za Gagą

maciekb80

przynajmniej imię zostanie w obsadzie GaGa na trzecie ma na imię Angelina

Daraxus

Zdecydowanie Gaga to najlepsza współczesna aktorka wśród piosenkarek. Rihanna i Beyonce tez próbowały ale z marnym skutkiem a Aguilera i Carey już dawno dały sobie spokój.

użytkownik usunięty
Daraxus

I niesamowicie wygląda w zwiastunie.

Daraxus

ona I talent aktorski buahahaha

Daraxus

A u mnie spojrzenie na obsadę wywołało zażenowanie, pomyślałam: Lady Gaga, a co tu robi ta paniusia, przecież to nie aktorka tylko skandalistka! I to główną rolę?!
Feee, jestem zniesmaczona.

Kasha

Och, ale jesteś delikatniutka. Lady Gaga jest w rzeczywistości dobrą aktorką - w skeczach SNL w ogóle jej nie poznawałem, jest jak kameleon.

_minotaur__

A powiedz mi jak możesz określić czy ona jest dobrą aktorką czy nie skoro ona nie ma żadnej mimiki twarzy? Jest jakaś osobna kategoria czy jak?

Kasha

Lady Gaga wyrasta na nową gwiazdę filmową. Po dobrym filmie Narodziny gwiazdy tutaj również daje popis aktorski. Zresztą najlepiej samemu ocenic https://filmhit.pl/filmy-online/dom-gucci/

wiktoriaboluch

nie znam Jej filmowo, muszę widać nadrobić, dziękuję :D

Kasha

Nie zrażaj się tylko dlatego że jest "skandalistką" :) zresztą jej skandalizm to oryginalne stroje i mówienie i prawach mniejszości. Gagą jest bardzo utalentowana i zawzięta, film HOG zbiera bardzo pozytywne recenzje. Idź do kina i się przekonaj.

Daraxus

no widzisz, jakoś mam wbite do głowy, że skandaliści ;) najlepiej napędzają biznes stąd wciskają ich wszędzie np. filmy, reklamy, programy typu show talent, więc może pora dać szansę

Kasha

Koniecznie :)

ocenił(a) film na 7
Kasha

Jak dla mnie to ona dawno przestała być skandalistką i postawiła na talent.

Daraxus

To chyba jakieś zboczenie, pociąg do brzydoty?

ocenił(a) film na 9
badmadafaka44

Dlaczego więc patrzysz w lustro?

ocenił(a) film na 3
Kalimdor

Bo je ma

ocenił(a) film na 9
jos_fw

Nie żebym się czepiał, ale Gaga jest włoszką ;))))

ocenił(a) film na 7
Daraxus

No i pozamiatała! :)

Evi_Rock

Serio? O ile w Staris Born była super, to tutaj nie wierzyłam jej nawet w 1 słowo. I jeszcze wyglądała jak Ukrainka w latach 90 na bazarku (no,ale to już nie jej wina). Dla mnie aktorsko słabiutko. A i cały film był nudny. Szkoda.

Daraxus

Za bardzo się stara i to widać. Nie jest aktorką. Nie ma do tego talentu. Im bardziej się stara, tym bardziej jest nienaturalna. Sztuczna ta jej gra. Ten film skradł Leto- on tu pozamiatał.

ocenił(a) film na 6
redhot69

A ja właśnie nie mogłam patrzeć na grę Leto w tym filmie, strasznie to było wymuszone. Poza tym Paolo Gucci w wywiadach wypowiada się w zupełnie normalny sposób, wydaje się być bardzo konserwatywny. Nie rozumiem dlaczego Leto zagrał go jako dziwaka. Chyba, że był to zamysł reżysera, aby wprowadzić jakiś element komedii.

blackballoon

Nomka do Złotej Maliny dla niego wjedzie.

redhot69

Szczerze mówiąc oglądałem Dom Gucci i nie było w tym filmie nic specjalnego. Tym bardziej w tej grze aktorskiej. Jak dla mnie warto też przeczytać recenzję z https://www.originalvod.pl

ocenił(a) film na 4
Daraxus

No nie wiem… Gage bardzo lubię, ale muzycznie. Niepojęte jest dla mnie, dlaczego podczas tak powalających w tym roku ról aktorek to właśnie wszędzie jest hype na Gage. Ona w tym filmie gra w miarę przyzwoicie, używając ukraińsko-arabskiego akcentu i ciężko w ogóle ją traktować poważnie w tej roli. Miło na nią popatrzeć, choć i to raczej zasługa jej kariery muzycznej nie samej roli. Nic nadto. Mnie nie powaliła, no ale ponoć o gustach się nie dyskutuje ;)

ocenił(a) film na 4
Daraxus

Nie rozumiem skąd ten cały hype na Gagę aktorkę. Zagrała nie najgorzej w Star is Born. Może ludzie byli tak zaskoczeni faktem, że tego całkowicie nie zepsuła? Gaga jest niezwykle utalentowana muzycznie, świetnie radzi sobie na scenie i ma dużą kontrolę nad głosem i ciałem, ale moim zdaniem nie ma talentu aktorskiego a przynajmniej potrzebuje jeszcze wielu lekcji. Widać to szczególnie w House of Gucci. Jej postać była zlepkiem lepszych lub gorszych scen, ale nawet przez chwilę nie myślałam, że patrzę na Patrizie Reggiani. Jej gesty przerysowane, większość filmu serwowała tę samą minę, naprawdę trudno było się domyślić, że nad czymś rozmyśla. Patrizia wydała mi się głupawa, nie sądzę by taka była w rzeczywistości. Gaga nie opowiedziała nam żadnej historii. Mimo wszystko wierzę w jej zapał i że z każdym kolejnym filmem będzie lepiej. Zastanawia mnie tylko skąd pomysł, że powinna dostać Oscara

Daraxus

i co, doczekałeś się? :)

Daraxus

i co, doczekałeś się?

Sugetzu

Tak haha doczekałem a nawet już zapomniałem (:

Daraxus

Satanistka pierdl....,a ja sie nie moge doczekac kiedy tacy jak oni zaplaca za kultywowanie zla.

buczzzz

Ave satan

ocenił(a) film na 7
Daraxus

Genialna jest, moim zdaniem lepiej gra jak śpiewa;)

Daraxus

ssss

Daraxus

ssss

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones