The Lake House

1 godz. 39 min.
7,2 117 917
ocen
7,2 10 117917
23 068
chce zobaczyć
{"rate":5.3333335,"count":3}
{"type":"film","id":192133,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Lake+House-2006-192133/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dom nad jeziorem
 • mippek ocenił(a) ten film na: 8

  ...że to on ginie w tym wypadku pod autobusem? Dziwiło mnie tylko, że Kate go nie rozpoznała np że swojej imprezy urodzinowej. A jak juz nie przyszedl do tej restauracji to było już jasne na 100% że nie przyszedł bo nie żyje, zwłaszcza że sam powiedział "Coś musiało mi przeszkodzic". Ale.jestem pewna że 90% ż was też od razu to wiedziało.

 • grzybeQ ocenił(a) ten film na: 7

  mippek Też to wiedziałam od razu i zdziwiło mnie jak historia potoczyła się po sytuacji w restauracji. Bohaterka zamiast poddawać w wątpliwość ich całą relację, według mnie powinna podrążyć temat, widocznie coś się stało Alexowi. Być może mogłaby zapobiec temu zdecydowanie wcześniej... I rzeczywiście dziwne, że go nie rozpoznała podczas reanimacji, czy później nie skojarzyla faktów. Szkoda tych niedociągnięć bo film ogólnie mi się podobał.

 • beatrycze_jozue ocenił(a) ten film na: 7

  mippek Też właśnie tak pomyślałam że to on, a że Kate się nie zczaila to pewnie po prostu małe niedociągnięcie

 • pazyfae ocenił(a) ten film na: 5

  beatrycze_jozue Ja tez od razu wiedziałam, dlatego odebrało mi to przyjemność z oglądania. Bylo to zbyt oczywiste

 • cloudy_olive ocenił(a) ten film na: 8

  mippek Mogła go nie rozpoznać podczas reanimacji, bo zapewne był mocno poturbowany, wpadł pod autobus, zapewne miał śmiertelne obrażenia skoro zmarł na miejscu, mógł mieć zakrwawioną twarz itp, w dodatku był chaos, duże emocje, to dosyć możliwe że Kate go nie poznała.