PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192133}

Dom nad jeziorem

The Lake House
7,2 121 052
oceny
7,2 10 1 121052
5,3 6
ocen krytyków
Dom nad jeziorem
powrót do forum filmu Dom nad jeziorem

...że to on ginie w tym wypadku pod autobusem? Dziwiło mnie tylko, że Kate go nie rozpoznała np że swojej imprezy urodzinowej. A jak juz nie przyszedl do tej restauracji to było już jasne na 100% że nie przyszedł bo nie żyje, zwłaszcza że sam powiedział "Coś musiało mi przeszkodzic". Ale.jestem pewna że 90% ż was też od razu to wiedziało.

ocenił(a) film na 7
mippek

Też to wiedziałam od razu i zdziwiło mnie jak historia potoczyła się po sytuacji w restauracji. Bohaterka zamiast poddawać w wątpliwość ich całą relację, według mnie powinna podrążyć temat, widocznie coś się stało Alexowi. Być może mogłaby zapobiec temu zdecydowanie wcześniej... I rzeczywiście dziwne, że go nie rozpoznała podczas reanimacji, czy później nie skojarzyla faktów. Szkoda tych niedociągnięć bo film ogólnie mi się podobał.

ocenił(a) film na 7
mippek

Też właśnie tak pomyślałam że to on, a że Kate się nie zczaila to pewnie po prostu małe niedociągnięcie

ocenił(a) film na 5
beatrycze_jozue

Ja tez od razu wiedziałam, dlatego odebrało mi to przyjemność z oglądania. Bylo to zbyt oczywiste

ocenił(a) film na 8
mippek

Mogła go nie rozpoznać podczas reanimacji, bo zapewne był mocno poturbowany, wpadł pod autobus, zapewne miał śmiertelne obrażenia skoro zmarł na miejscu, mógł mieć zakrwawioną twarz itp, w dodatku był chaos, duże emocje, to dosyć możliwe że Kate go nie poznała.

mippek

Mogła nie rozpoznać gościa, bo np w trakcie urodzin była niezbyt trzeźwa. Zresztą przypominam, że wygląda na to, że w trakcie urodzin obchodzonych w 2006 roku (czyli po wypadku) skojarzyła go sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones