PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108256}
6,1 86
ocen
6,1 10 1 86
Dragon Head
powrót do forum filmu Dragon Head

tak, ten film jest rzeczywiście tylko dla maniaków, którzy nie widzą nic poza skośnookimi produkcjami i stawiają je na piedestale. Jak dla mnie obraz był niedopracowany, nudny i sztuczny. Na plus rzuciłbym pierwsze 15 minut filmu, scenografię i efekty specjalne.

Myslo

Zgadza się, poza oprawą wizualną nic ciekawego.

ocenił(a) film na 8
Myslo

Nie mogę się z Tobą zgodzić, żaden japoński film nie jest dla maniaków "skośnookich produkcji". Myslo, jeśli już używasz słowa "skośnooki" to weź pod uwagę, że ogólnie Azjaci mają "skośne" oczy, a ja nie pogę przetrawić prawie żadnego filmu chińskiej produkcji, a koreańskie z ledwością.
Poza tym film nie był wybitnie rewelacyjny, ale jak dla mnie bardzo dobry. Japońskie filmy mają specyficzny klimat, który trzeba poczuć. Oczywiście nie każdemu mogą się podobać i rozumiem, że dla innych Doragon Heddo może być nudny, ale nie musisz od razu pisać, że to film dla maniaków.

Chizuna

ok, może rzeczywiście przesadziłem. To film dla masochistów ... joke! Wyraziłem swoją opinię, Ty swoją, a życie toczy się dalej. Poza tym, fascynacja japońskim kinem już dawno mi minęła.

ocenił(a) film na 8
Myslo

Jednym mija, innym nie ;) A może każdy z nas ma skłonności masochistyczne? ;p Dlatego jest tyle różnych filmów, żeby wszystkim dogodzić xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones