2 godz. 2 min.
6,2 81
ocen
6,2 10 81
72
chce zobaczyć
{"type":"film","id":108256,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dragon+Head-2003-108256/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dragon Head
  • tak, ten film jest rzeczywiście tylko dla maniaków, którzy nie widzą nic poza skośnookimi produkcjami i stawiają je na piedestale. Jak dla mnie obraz był niedopracowany, nudny i sztuczny. Na plus rzuciłbym pierwsze 15 minut filmu, scenografię i efekty specjalne.

• Myslo Zgadza się, poza oprawą wizualną nic ciekawego.

• Chizuna ocenił(a) ten film na: 8

Myslo Nie mogę się z Tobą zgodzić, żaden japoński film nie jest dla maniaków "skośnookich produkcji". Myslo, jeśli już używasz słowa "skośnooki" to weź pod uwagę, że ogólnie Azjaci mają "skośne" oczy, a ja nie pogę przetrawić prawie żadnego filmu chińskiej produkcji, a koreańskie z ledwością.
    Poza tym film nie był wybitnie rewelacyjny, ale jak dla mnie bardzo dobry. Japońskie filmy mają specyficzny klimat, który trzeba poczuć. Oczywiście nie każdemu mogą się podobać i rozumiem, że dla innych Doragon Heddo może być nudny, ale nie musisz od razu pisać, że to film dla maniaków.

• Chizuna ok, może rzeczywiście przesadziłem. To film dla masochistów ... joke! Wyraziłem swoją opinię, Ty swoją, a życie toczy się dalej. Poza tym, fascynacja japońskim kinem już dawno mi minęła.

• Chizuna ocenił(a) ten film na: 8

Myslo Jednym mija, innym nie ;) A może każdy z nas ma skłonności masochistyczne? ;p Dlatego jest tyle różnych filmów, żeby wszystkim dogodzić xD