PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125487}

Duma i uprzedzenie

Pride & Prejudice
7,7 171 142
oceny
7,7 10 1 171142
7,1 16
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

Jednak nici z wcześniejszej premiery Dumy i uprzedzenia. Nadeszła wiadomość z firmy Multikino, że dystrybutor zapowiedział pojawienie się filmu na polskich ekranach na 13 stycznia 2006. Trzeba mieć cierpliwość !

Gitka

Jeśli to prawda co pisali na www.pemberley.com, ze DVD pojawi się w Wielkiej Brytanii w lutym, to ja sobie daruję polskich dystrybutorów i polkie kina. Kupię od razu DVD i będę sobie oglądać, ile będę chciała. Zresztą może się znajdzie jakiś miłosierny pirat...;-)
Jak zwykle dystrybutorzy w Polsce mają widzów gdzieś :-(

Admete

No tak ja też poproszę o miłosiernego pirata...
W ogóle już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć tą wersję Dumy

Gitka

Też mam taka małą obsesję. Męczę się straszliwie.

Admete

Trafnie to ujęłaś bo ta nasza obsesja staje się męczarnią. I w dodatku nie możemy nic na to poradzić, tylko czekać aż się nad nami zlitują i wreszcie wyświetlą NASZ FILM.

Gitka

Traktuja nas po macoszemu, bo D&U nie jest jakąś "strzelanką" czy inna superprodukcją i można widzów takich jak my "olać" :-( Nóż w kieszeni mi się otwiera jak o tym pomyślę.

ocenił(a) film na 7
Admete

A ja juz widzialem kolezanki ;) z tego co czytam to wam sie spodoba :D....

Gitka

Też uważam, że z tą premier ą to bez sensu. Skąd mam wytrzasnąć pirata? Nie mogę się doczekać na ten film, ale ponoc jest "brudny". Słyszeliście o tym?

Kreseczka

Nie przejmuj się tym określeniem - "brudny", poczekaj, sama zobaczysz to obejrzysz. Ja chcę nawet kiepskiej jakości divixa! A dystrybutorzy niech się udławią własną głupotą. Gdyby premierę dali wcześniej, pewnie już bym na tym dwa razy w kinie była! Ich strata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones