PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125487}

Duma i uprzedzenie

Pride & Prejudice
7,7 171 142
oceny
7,7 10 1 171142
7,1 16
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

Czy nagle zniknęli? Czy jakiś pomór dotknął posiadaczy chromosomu Y? Bo nie wiem jak inaczej wyjaśnić ich nieobecność w tym filmie. Nawet oficerowie, z Wickhamem włącznie i na czele, wyglądają jak śledzie prosto z gimnazjum. Testosteronu, na boga, testosteronu!!!

ocenił(a) film na 5
EineHexe

Obawiali się, że Macfayden wyglądałby jeszcze bardziej idiotycznie w porównaniu z innymi. (o ile to możliwe)

littlelotte52996

To nie dało się zorganizować pana Darcy'ego, który nie wygląda jak wypławek biały w surducie?

ocenił(a) film na 10
EineHexe

Cóż, najwidoczniej każdy lubi co innego.. Mnie urzekl pan Darcy całkowicie ;) A Bingley był uroczy.

olusia54_filmweb

Mnie nie urzekł. A oficerowie, z buźkami małolatów i klatami jak rozdeptany karton po margarynie, wyglądają komicznie oraz żałośnie, ale z całą pewnością nie jak żołnierze.

ocenił(a) film na 10
EineHexe

No niestety, wszystkim się nie dogodzi ; ) Zważając, że grają oni postaci epizodyczne, ich wygląd nie robi to dla mnie żadnego problemu

ocenił(a) film na 8
EineHexe

Ciekawe jak ty wyglądasz, że umiesz krytykować wyglad dosłownie wszystkich aktorów xD większość postaci, do których masz zarzut jest atrakcyjna, mi tam cała obsada pasuje i cieszę się, że ten film sprawił mi wiele przyjemności a tobie obrzydzenia :) życzę ci więcej nieudanych seansów głupi snobie i kup sobie lustro. ;)

ocenił(a) film na 5
olusia54_filmweb

Bingley miał tyle wspólnego z urokiem, co kret z pogodą.

ocenił(a) film na 10
littlelotte52996

Każdy uważa inaczej

ocenił(a) film na 5
EineHexe

Do tego trzeba by było mieć jeszcze Lizzy, która nie wygląda jak wychudzony wąż ogrodowy i nie powala grą aktorską rodem z "Pamiętników z wakacji".

littlelotte52996

Wychudzony wąż ogrodowy, piękne określenie :D:D:D

ocenił(a) film na 5
EineHexe

Swoją drogą - dziękuję. Przypomniałaś mi, jak nazywał się horror o pokojówce w domy dra Jekylla, który oglądałam wieki temu, ale nie mogłam przypomnieć sobie tytułu:)

littlelotte52996

A bardzo proszę :D "Mary Reilly" to świetny film jest.

ocenił(a) film na 4
EineHexe

To nie jedyny mankament tej produkcji...:-(
Reżyser i scenarzysta najwyraźniej nie czytali książki...:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones