PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125487}

Duma i uprzedzenie

Pride & Prejudice
7,7 171 142
oceny
7,7 10 1 171142
7,1 16
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

przesadzacie...

ocenił(a) film na 10

ja mam zamiar pójść na ten film od razu kiedy pojawi się w kinach. uwielbiam książkę, przeczytałam ją już kilka razy a po zwiastunie nic do Keiry nie mam (nie wiem dlaczego tak się do niej uprzedziliście), do MacFaydena (przepraszam jeśli źle napisałam) tym bardziej, idealnie pasuje mi do roli Darcy`ego (jak na razie oczywiście:) )- ktoś wcześniej zdaje się napisał, że jest za młody do tej roli- litości, Darcy w książce ma 28 lat, więc MM raczej za młody nie jest :/. Nie mam zamiaru porównywać z serialem, bo najnormalniej w świecie go nie oglądałam i obejrzeć nie zamierzam bo nie przepadam za Colinem.

ocenił(a) film na 10
ladyloony

Zgadzam się z Tobą, wiele osób od razu uprzedziło sie do nowej wersji tego filmu. Jak tylko "Duma i uprzedzenie" wejdzie na ekrany, ja również zamierzam od razu iść do kina. Już nie mogę się doczekać tego filmu, a jeszcze tyle czasu trzeba czekać:-(( A Matthew MacFadyen mnie również idealnie pasuje do roli pana Darcy'ego i tak jak bohater powieści Jane Austen jest bardzo przystojny. A co do Colina Firtha, to nic do niego nie mam. Nie oglądałam jeszcze serialu z nim, ale dzięki jednej z Użytkowniczek, to się zmieni i nareszcie obejrzę "Dumę i uprzedzenie" - ten mini serial, którym tak wszyscy się zachwycają. Ale i tak najbardziej nie mogę sie doczekać wersji kinowej. Pozdrawiam wszystkich:-)

użytkownik usunięty
ladyloony

Ja też się zgadzam, nie wiem już który raz się zgadzam z osobą, która się do tego filmu nie uprzedziła ;). Tez już nie mogę się doczekać, kiedy ten film wejdzie na ekrany kin. A to, że widziałam serial i naprawdę mi się podobał nie zmienia faktu, że film mi się nie może spodobać. Pozdrawiam wszystkich, którzy się nie uprzedzili ;).

ladyloony

Ja to nawet pojadę do sąsiedniego miasta, jeśli u mnie tego filmu od razu nie puszczą w kinach ( co jest bardzo mozliwe ). I mam zamiar też obejrzeć Bride and Prejudice.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones