PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30869}

Dwa w jednym

Blow Dry
6,6 4 390
ocen
6,6 10 1 4390
Dwa w jednym
powrót do forum filmu Dwa w jednym

Wiecie gdzie można zobaczyć ten film?

ocenił(a) film na 9
Snaperus11

też nie znalazłam ale emitowany jest dziś o 22:30 na Polsacie :P ja na 100 pr będę oglądać :D :]

Snaperus11

Sprawdzaj też program telewizyjny a nie tylko filmy online ;d bedziesz dziś mial z lektorem na Polsacie ;)

Rossoneri7

wiecie niektórzy może nie mają ochoty siedzieć do północy żeby obejżeć film, dlatego pytają o online

Snaperus

No wiadomo :) ale czasami można też trafić na film w odpowiednich dla siebie godzinach ;)

Snaperus

Ortografia FTW! Tak poza tym jak teraz nie ma to jestem pewien że od dzisiaj będzie i online, ktoś napewno go nagra żeby zdobyć punkty na jakiejś stronie z filmami czy chomiku ;]

ocenił(a) film na 6
Snaperus11

nagrałem to, jak by ktoś miał ochote to moge zrobić z tego avi

ocenił(a) film na 7
Snaperus11

"... wszędzie jest tylko z napisami"
Wszędzie - to znaczy gdzie? Chętnie bym obejrzał taką właśnie wersję, z napisami (angielskimi, ewentualnie polskimi, ewentualnie bez napisów): z niepowtarzalnym, lekko nosowym głosem Alana Rickmana nie zagłuszanym przez nikogo!

PS Jest takie urządzenie: nagrywarka DVD z twardym dyskiem się nazywa (coś jak magnetowid, tylko udoskonalone). Programujesz początek nagrania na kilka minut przed godziną rozpoczęcia, programujesz zakończenie nagrywania na kilkanaście minut po godzinie zakończenia... i idziesz spać. A następnego dnia edytujesz (np. wycinasz cyfrowo reklamy w środku filmu) i masz. Możesz to sobie potem przegrać na czystą płytkę DVD. Najlepiej jeśli telewizja jest cyfrowa (np. kablówka UPC), nagranie jest w najwyższej rozdzielczości XP, zaś płytka - dwuwarstwowa, o pojemności 8.5 GB.
PS #2 Właśnie toto zedytowałem i zgrałem na prośbę mojej żony, która chce płytkę podarować swojej ulubionej fryzjerce. Niestety, ze swykłym polsatowskim lektorem.

Snaperus11

będę wdzięczny jak ktoś wrzuci ten film gdzieś online, na chomiku widziałem że jest, ale nie mam tylu punktów żeby ściągnąć

Film_Polski - niestety nie jestem tak obcykany jak ty i nie mam takiego sprzętu, ale myślę że kupię sobie taką nagrywarkę

Snaperus

Dziś, 9 sierpnia, 21:00
POLSAT Film

ocenił(a) film na 5
Snaperus11

Ponawiam prośbę zakadającego temat;p bo nie mogę dorwać filmu nawet z napisami :S wszystko pousuwane;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones