PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859586}

Dylemat społeczny

The Social Dilemma
6,7 25 915
ocen
6,7 10 1 25915
5,7 14
ocen krytyków
Dylemat społeczny
powrót do forum filmu Dylemat społeczny

Nic nowego

ocenił(a) film na 4

Wszystko ukazane w tym dokumencie już wiemy, w dodatku film na siłę chce pokazać, że internet jest taki zły i wie o nas wszystko. Pseudointelektualiści i starsze pokolenia będą się jarać. Mimo to można pokazać dzieciakom w podstawówce żeby troszkę rozważniej korzystały z mediów.

ocenił(a) film na 3
agatka12345678999

Podpisuję się obiema rękami. Najsłabszy dokument, w interesującym mnie temacie, który widziałem, a uwielbiam dokumenty. Przypomina mi to Discovery Channel w obecnym kształcie. Mnóstwo gadania, napięcia - tylko NIC z tego nie wynika. Nic się nie dzieje, w kółko te same frazy. Ten dokument do niczego mmnie nie pobudził, nie zadałem sobie po nim żadnych ważnych pytań. Pseudo - bełkot. A szkoda bo podejście częściowo podzielam i już jakiś czas temu, po prostu sam, ograniczyłem sobie dostęp do telefonu i internetu - w sensie, nie czuję że muszę non stop coś śledzić, albo odebrać telefon itd. Ten dokument niczego nowego nie wniósł w moje myślenie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
topjes

Twoja reakcja jest typowa, gdy temat przerasta osobę intelektualnie. Przykro mi. Miej szacunek dla mądrzejszych od siebie.

agatka12345678999

Wszystko już nastoletnia dziewczynko wiesz i jesteś ponad to. Reklamy ani triki AI na Ciebie nie działają, bo jesteś inna niż inne - pomyślał sobie miliard dziewczynek jak Ty...

ocenił(a) film na 4
Lailonn

Zdecydowanie nie to miałam na myśli to po 1,po drugie skąd przekonanie iż jestem nastoletnia dziewczynka? Po 3 chodzilo mi bardziej o to, że społeczeństwo jest świadome prawie wszystkiego co jest w tym filmie ale po komentarzach zrozumialam że chyba jednak tak nie jest i film okazał sie bardzo przydatny, pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones