PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647176}
6,6 37 437
ocen
6,6 10 1 37437
4,1 14
ocen krytyków
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa

Istnieje mnóstwo filmów o wojnie, ale temat Dywizjonu 303 z jakiegoś powodu do tej pory nie został poruszony w wystarczającym stopniu. I proszę, będzie film :) Wierzę w siły naszych aktorów i reżyserów i myślę że będzie dobry produkt :)

mkalitek

Obejrzyjcie i przekanajcie się, że to jest naprawdę dobry film i szczerze? Moim zdaniem lepszy niż brytyjska produkcja ;) Brawo

MartynaTom

Moim też :) ale wiem, ze nie są to głosy wyobcowane w swojej ocenie ;)

ocenił(a) film na 2
agacia1992

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

ocenił(a) film na 2
MartynaTom

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

mkalitek

Temat ważny i jak się okazało - polacy byli i są wielcy i niedocenieni. Film wyszedł dobrze.

ocenił(a) film na 10
mkalitek

Dałam się namówić i nie żałuję. Jedyne czego żałuję, że tak ważny temat jest tak mało popularny. Gdyby nie ten film, nawet bym nie wiedziała...

Mala_Mi92

O czym byś nie wiedziała? Tylko błagam nie mów, że nie wiedziałabyś o tym, że było coś takiego jak Dywizjon 303.

Drusix

Przecież dokładnie to powiedziała ;)

Drusix

Powtórze: ci ludzie są na pewno w pewien sposób kupieni, czy jakkolwiek to można nazwać. Po prostu, żeby pisać takie bzdury jak 'nawet bym nie wiedziala' żeby aby coś napisać w tej pustej opinii to jakiś dramat.. Ludzie, napiszcie coś o nim więcej, co jest w nim takiego dobrego i tak dalej a nie aby słowa na wiatr rzucacie. Historia polskich lotników powinna zostać przedstawiona w filmie pokroju Dunkierki, a nie w takim słabym, nieefektownym filmie, który jest tylko marna wydmuszką. Ehh

HeartQW

Masz racje. Za dużo tu jest takich dziwnych opinii na temat tego filmu. Tylko dziwi mnie, to że ich profile wydają się być prawdziwe. Ostatnio już była podoba afera, ale z grą komputerową Ghost Sniper 3, gdzie polskie studio CI Games masowo robiło fake konta i oceniało grę na 10/10, żeby poprawić statystyki na stronach.

ocenił(a) film na 10
Drusix

Szczerze mnie nie juz nie dziwi, że ktoś nie zna historii Dywizjonu 303. Rozmawiając ze znajomymi, że idę na film, pytali o czym to jest. Jak zaczynałam mówić to znajoma, którą do tej pory miałam za dziewczynę wykształconą, oczytaną itp powiedziała cytuje" oooo widzisz to ciekawe nie wiedziałam" !!! Ogólnie widzę, że znajomość współczesnej historii to dramat a roczniki od 1990 to juz jest istny koszmar.....

olakac

A co w tym takiego dziwnego? Ktoś interesuje się fizyką, a ktoś inny historią. Nie każdy musi wiedzieć wszystko na dany temat. Jak tam stoisz z całkami eliptycznymi? Sama widzisz :)

Wystarczy spojrzeć na statystyki z ostatnich lat, by sprawdzić, że osoby zdające historię na maturze jako przedmiot dodatkowy nie stanowią procentowo dużej liczby. Zapaleńcy zawsze się znajdą, ale jeśli chodzi o ten przedmiot to jest to mniejszość w porównaniu z innymi.

Historia jest na tyle szerokim tematem, że ktoś może być specem od średniowiecza, mieć słabą wiedzę ze starożytności i przeciętną ze współczesnej.

Dużo tutaj zależy też od systemu edukacji i od tego jak nauczyciele prowadzą lekcje. Współczesna to zazwyczaj ostatnia klasa przed maturą, gdzie terminy gonią, więc spora część materiału jest robiona po łebkach. Mimo tego stanu rzeczy nie ma co się czepiać, że ktoś czegoś nie wie lub ma średnie wiadomości w temacie, bo zwykle jest dobry z czegoś innego, a historia nie jest mu do niczego potrzebna :)

ocenił(a) film na 2
olakac

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

ocenił(a) film na 2
Mala_Mi92

polska to piekny kraj tylko ludzie koorwy jak mowi klasyk, widac to m.in w internetach

mkalitek

Naprawdę, polecam zobaczyć każdemu niedowiarkowi, który od razu skreślał ten film "bo Adamczyk" czy inne kuriozalne powody!! Nie spodziewałam się takiej jakości w polskim kinie historycznym! Warto, warto dla Dywizjonu!!

ocenił(a) film na 7
lucynkaWawa

Zgadzam się :) Aktorzy naprawdę świetnie wcielili się w role, a film w piękny sposób opowiada o prawdziwej historii, sceny zapadają w pamięć na długo.

lucynkaWawa

aktorzy dobrani zostali naprawdę profesjonalnie do swoich ról - i nawet, jak takiego adamczyka powszechnie się nie lubi, to w filmie wypadł wybitnie

ocenił(a) film na 10
agacia1992

Wielu skreślało film bo Adamczyk a Adamczyk tak jak piszesz w Dywizjonie zagrał wybitnie. Udowodnił wszystkim niedowiarkom, że jest bardzo dobrym aktorem. Jak mam byc szczera i jak lubię Dorocińskiego to porównując te role to Adamczyk wygrywa :)

ocenił(a) film na 2
olakac

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

ocenił(a) film na 2
agacia1992

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

mkalitek

Na taki film czekałem, tego się spodziewałem i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że "Dywizjon 303" dużo lepiej ukazał historię naszych bohaterów, niż "Bitwa o Anglię"

mkalitek

widze, że nie tylko Ty...czekałeś, czekałeś, aż doczekałeś się tej produkcji ;)

ocenił(a) film na 2
agacia1992

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

ocenił(a) film na 2
mkalitek

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

ocenił(a) film na 2
mkalitek

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones