PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647176}
6,5 37 160
ocen
6,5 10 1 37160
4,1 14
ocen krytyków
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa

Tem film na pewno obejrzę. Jest obsada podobna naprawdę do bohaterów, jest popracie rodziny Arkadego Fiedlera i jest to polski film, nie zagraniczna akcja nastawiona na zysk

alinka_minka

kocham kino wojenne, jesli mam wybrać z tych dwóch, wybieram nasz, a tamten moze kiedys na vod przy okazji.

alinka_minka

Myślę bardzo podobnie :) Bardzo się cieszę, że ten film w końcu powstał. Historia jest tak epicka, że aż prosiła się o ekranizację :) Trailer polskiej produkcji zapowiada o wiele lepsze widowisko!

alinka_minka

A ten film niby nie jest nastawiony na zysk? Temat w sam raz, by nagonić publikę do kin bez pompowania masy pieniędzy w reklamę przy jednoczesnej maksymalizacji zysków. NIE POMYL FILMU :) hehehe

alinka_minka

Produkcja polsko-brytyjska. Nie nastawiony na zysk? Spójrz jeszcze raz na plakat? :)

alinka_minka

Ja dziś obejrzałem zwiastuny do naszej i konkurencyjnej produkcji i o ile wcześniej skłaniałem się raczej zobaczyć tą "hollywodzką" produkcję robioną wspólnie z Brytyjczykami to teraz zmieniłem zdanie. Efekty specjalne zdecydowanie na korzyść polskiej wersji. W tej zagranicznej wyglądają niestety tragicznie..

Sanclerz

Bitwa jest produkcją brytyjską, gra tam zdaje się 1 Polak i to jako bohater 3 planu. Każdy film ma na siebie zarobić, ale rzesłanki do jego zorbineia były takie, by przypomnieć godną pamięci historię, odwagę, waleczność. Mieliśmy niezwykle zdolnych pilotów!

ela999

Nie jeden polak, a praktycznie cały dywizjon był grany przez polaków poza Ewanem

alinka_minka

a ja oba zamierzam

alinka_minka

obejrzeć można oba, tylko czy oba trzeba w kinie? ;) ja czekam do 31 sierpnia.

arabipak1

Otóż to ;) tymczasem musimy uzbroic się w cierpliwość

ArekTomczyk

A to już jutro! Też wybieracie się od razu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones