Film

Children of the Corn II: The Final Sacrifice

1992 1 godz. 32 min.
5,3 2 314
ocen
5,3 10 2314
541
chce zobaczyć
{"id":"33197","linkUrl":"/film/Dzieci+kukurydzy+2%3A+Ostateczne+po%C5%9Bwi%C4%99cenie-1992-33197","alt":"Dzieci kukurydzy 2: Ostateczne poświęcenie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/31/97/33197/6988955.2.jpg"}
Reporter John przyjeżdża z synem do Hemmingford, aby zbadać sprawę tajemniczych morderstw. Trop prowadzi na pole kukurydzy.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Po masakrze dorosłych obywateli Gatlin, mieszkańcy sąsiedniego miasteczka przyjmują do siebie "załamane" krwawą tragedią, apatyczne, osierocone dzieci. Dziennikarz John Garrett ma nadzieję podreperować reputację reportażem o tych właśnie dzieciach. W podróż do spokojnego miasteczka, położonego wśród pól kukurydzy, zabiera ze sobąPo masakrze dorosłych obywateli Gatlin, mieszkańcy sąsiedniego miasteczka przyjmują do siebie "załamane" krwawą tragedią, apatyczne, osierocone dzieci. Dziennikarz John Garrett ma nadzieję podreperować reputację reportażem o tych właśnie dzieciach. W podróż do spokojnego miasteczka, położonego wśród pól kukurydzy, zabiera ze sobą dorastającego syna Danny'ego. Wkrótce po ich przybyciu zaczyna się ciąg niepokojących zdarzeń. Seria brutalnych morderstw wywołuje nerwowe napięcie wśród mieszkańców. Z czasem przeradza się ono w niekontrolowaną histerię. John Garrett sądzi, że trafił na historię swego życia, ale wkrótce wraz z synem popada w śmiertelne niebezpieczeństwo. Odkrywa, że wszystkie wydarzenia mają związek z pewną starą indiańską legendą, a trop prowadzi na pole kukurydzy...

boxoffice
$6 980 986 w USA
budżet
$900 000
na podstawie
Stephen King "Dzieci kukurydzy" (opowiadanie)
data produkcji
1992
tytuł oryg.
Children of the Corn II: The Final Sacrifice
inne tytuły
Dzieci kukurydzy 2: Ostateczne poświęcenie Polska
Dzieci z pola kukurydzianego II: Krwawy plon Polska
Children of the Corn II (tytuł roboczy) USA
Children of the Corn: Deadly Harvest (alternatywna pisownia) USA
Więcej...
Film kręcono w Liberty (Karolina Północna, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Pomieszanie z poplątaniem.

  Trupiaczaszka

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Dzieci kukurydzy 2 opinia .

  użytkownik usunięty

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

  2
  • Zabrakło klimatu "jedynki"

   wujaniek ocenił(a) film na 5

   Ten film jest słabszy od poprzedniego. Zabrakło klimatu "jedynki". Gorsi aktorzy. Na plus uroda i świeżość Christine Clark. Nowy przywódca sekty mocno przerysowany. Były fajne pomysły np. scena w kościele ale to za mało żeby uznać ten horror za porządną produkcje.

   1
   • dobry klimat

    sawlol ocenił(a) film na 6

    Ale film ma słabą fabułę nawet jak na horror klasy B,mimo wszystko da się obejrzeć 6/10

    1
    • Średnio, ale do obejrzenia

     użytkownik usunięty

     Może być, ale to już nie to samo co jedynka. Brak tu tego niezłego klimatu, a całość jest schematyczna i przewidywalna. Natomiast po raz kolejny podobała mi się muzyka, no i kilka pojedynczych scen jak np. ta w kościele, Ryan Bollman również na plus. Da się obejrzeć bez żadnego bólu.