PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32689}

Dziesiąta ofiara

La decima vittima
6,3 475
ocen
6,3 10 1 475
Dziesiąta ofiara
powrót do forum filmu Dziesiąta ofiara

Tak jak nie przepadam za filmami sciene-fiction, tak ten po prostu mnie zachwycił! Świetny pomysł, sam scenariusz jest niesamowicie ciekawy, film wciąga od początku do końca! Do tego świetne zdjęcia (operator wykonał kawał świetnej roboty) oraz niepowtarzalna muzyka! Film jest bardzo współczesny, wnętrza i gadżety bohaterów oraz cała stylizacja i stroje wyglądają bardzo nowocześnie i niekiedy wręcz futurystycznie jeszcze dziś! Lady Gaga by się nie powstydziła ;)

A do tego PRZEPIĘKNA Ursula Andress, która w filmie tym wygląda jak najpiękniejsza kobieta świata! Po prostu zabójczo!

Niby arcydzieło to nie jest, ale jednak jako film w swoim gatunku spełnia wszelkie oczekiwania a nawet więcej, wręcz zachwyca!

Polecam! 10/10!

ocenił(a) film na 7
bardotek69

Oglądałem ten film 6 marca 1993 r na Polsacie i bardzo mi sie podobał

giovanni50

Wow. Ponad 22 lata temu a ty pamietasz date co do dnia? Jakim cudem?! Naprawde musial ci sie podobac! Jeszcze filmwebu wtedy nie bylo by zaznaczyc, ze sie ogladalo!

ocenił(a) film na 7
bardotek69

A archiwalne ramówki TV to co pies ???
Kurczę że wtedy więcej stacji nie było
Polonia 1 wystartowała 7 marca 1993 i miała lepszy program niż Polsat który nadawał tylko kilka godzin dziennie
Polsat miał start 5 grudnia 1992 i miał małe nadawanie.Startowali o 16.30 nadawał do 18.45
Potem przerwa do 23.15 i znowu ze 2 godziny programu
Tylko w niedzielę od 12.00
Co do 10 ofiary to przypomniałem sobie ten film i rozpoczełem poszukiwania tytułu
Myślałem że jest pt Polowanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones