PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5347}
7,3 45 574
oceny
7,3 10 1 45574
7,9 26
ocen krytyków
Ed Wood
powrót do forum filmu Ed Wood

Oglądam go teraz w telewizji na Polsacie, bardzo obiecujący początek, świetnie, że film jest biało-czarny, to oddaje jego klimat. Ale niestety jest przerywany reklamami, cholera czemu nie leci na TVP, tam chociaż nie ma reklam, a na Polsacie tak strasznie się one dłużą.

Demonologic

No... wlasnie jest kolejna reklama... Uwierz mi.. takie rzeczy sie przydają, w trakcie filmu nie wypada leciec do toalety;p

zgelka

No przydają, sam korzystałem z toalety w tej reklamie. Ale powinny być krótsze !!!

Demonologic

Znów reklama, oni to potrafią cały klimat spieprzyć !!!

ocenił(a) film na 8
Demonologic

i znowu reklama, ale juz koncowka...
przerabane tak ogladac...

Maza

Dokładnie ! Ile film jest przez to dłuższy, i jeszcze w tak niekorzystnej porze. Ale tak już jest z telewizją, to co dobre puszczają w nocy.

ocenił(a) film na 9
Demonologic

przegieli i to totalnie!!!!!! polowa czasu trwania filmu to REKLAMY! patologia!! :|

PPG

Ja skończylam oglądanie w doskonałym klimacie;]
Jakie wrażenia??

zgelka

A co do samego filmu to bardzo dobry, Johnny Depp fajnie wyglądał w tym damskim sweterku i kiecce !!!

PPG

Tak, jeszcze te pieprzone telezakupy pod koniec filmu !!!

ocenił(a) film na 8
Demonologic

A ja, jak zwykle, nagrałam sobie i dziś obejrzę w pełnym komforcie, przewijając reklamy. :D

Demonologic

mówcie co chcecie, przynajmniej wiemy, jak czyścić podłogę, malować ściany i rzeźbić mięśnie ud ;)
a tak serio, reklamy mnie dobiły. żeby to jeszcze krótkie było, ale nie, 10min minimum...

aneta

Dokładnie dobijają, dość,że byłem zmęczony całym dniem, to jeszcze tak niekorzystna pora filmu, a o 21-ej to "Wiecznego studenta" puścili, powinno być na odwrót !!! Pozostaje tylko kawa, kawa i jeszcze jedna kawa !!!

Demonologic

te reklamy, 10- 15 minut =.= porażka o_O
ale film..
warto było przecierpieć te szity z przerywników:)

ocenił(a) film na 9
Kasiek_37

Mango powinni puszczac przez godzine o danej godzinie i nie meczyc ludzi.. o_O ale przynajmniej film mi wszystko wynagrodzil. Johnny fajowsko wygladal w ciuszkach damskich. xD klimat,donry pomysl z czarno-bialym obrazem. perelka.:)

PPG

Najlepsze jest to, że film Burtona jest lepszy niż cały dorobek Ed'a Wood'a !!! Wood nie miał ambitnych filmów, ale film o nim jest bardzo dobry !!!

ocenił(a) film na 10
Demonologic

Nie do wiary! Naprawdę?! Sama bym się w życiu nie domyśliła!

atyaty

Tak ?! To uwierz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
Demonologic

Uwierzyłam! Alleluja! Znowu mogę chodzić!
A podzielisz się jeszcze jakimiś błyskotliwymi spostrzeżeniami?

atyaty

Czepiasz się, to co napisałem o filmie "Ed Wood" to wie każdy, więc nie uważam, że ja na to wpadłem, więc nie wiem skąd Twoje nietrafne spostrzeżenia ?!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones