PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5347}
7,3 45 574
oceny
7,3 10 1 45574
7,9 26
ocen krytyków
Ed Wood
powrót do forum filmu Ed Wood

Jaki jest wg was najlepszy film Burtona??

I mam też pytanie: jakie jego filmy warto jeszcze obejrzeć? Narazie mam zaliczonego

Eda Wood'a
Gnijącą pannę młodą
marsjanie atakują
jeźdźca bez głowy
i Dużą rybę??

co jeszcze???

ocenił(a) film na 7
Tarantinka19

Moje ulubione to "Jeździec bez głowy" i "Ed Wood". Jaki najlepszy, nie wiem, bo widziałam te wymienione przez ciebie (nie licząc ostatniego) i jeszcze "Charliego...". Pewnie sporo osób poleci ci "Edwarda Nożycorękiego". Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
martamar16

aa noo właśniee zapomnialam o edwardzie i charlie'm:DD <też fajne> ale dziex za koment:)

ocenił(a) film na 9
Tarantinka19

Wg. mnie jego najlepsze filmy to: "BeetleJuice", "Sleepy Hollow" i "Nightmare before christmas" (no ten ostatni nie do końca jego, bo reżyserią zajął się Selick :)) a "Edwarda" sam jeszcze nie oglądałem.

ocenił(a) film na 8
Tarantinka19

Nie wypada nie wspomnieć "Batmana", i jego równie efektownego powrotu..

ocenił(a) film na 7
dustman

Najlepszy jest "Nightmare Before Christmas" - reszta nie dorasta mu do pięt.

ocenił(a) film na 4
Est85

"Edward" z tych co widziałam najlepszy

[za krotki]

ocenił(a) film na 6
Tarantinka19

ja najbardziej lubię gnijącą pannę młodą, dużą rybę i edwarda nożycorękiego. a najmniej ed wood i jeździec bez głowy

GxZas

Ja uwielbiam "Dużą Rybę". Fantastyczny film.

Dimensh

Ze wszystkich filmów Burtona do gustu najbardziej przypadł mi "Ed Wood". Chociaż początkowo byłam wprost zakochana w "Edwardzie Nożycorękim". Teraz jednak uważam, że Ed Wood jest najlepszy. Oczywiście wszystkie są świetne, chociażby wspomniany wyżej Batman i Powrót Batmana (nie wiem który lepszy ;)), Charlie i Fabryka Czekolady, Miasteczko Halloween, Duża ryba... Ale Ed Wood według mnie bije je wszystkie na głowę. Pozdr!

ocenił(a) film na 10
Lady_From_Burton_World

Hihihi Winona :D Dobrze to ujełaś, sam chciałem coś podobnego napisać, ale nie ma już sensu :D Wiadomo,że każdy ma swój ulubiony film, ale ja dołączam się do Twojego głosu i wyróżniam Eda Wooda :)

ocenił(a) film na 10
thraxxx

Najlepszy film Burtona to teraz jest Sweeney Todd!!!

Mad_Max

Zdecydowanie polecam "Miasteczko Hallowen"

ocenił(a) film na 10
Tarantinka19

,,Nightmare before Christmas,,i zupełnie niedoceniony a moim zdaniem genialny....,,Ed Wood,,!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones