PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32988}

Egzorcysta: Początek

Exorcist: The Beginning
5,7 21 774
oceny
5,7 10 1 21774
Egzorcysta: Początek
powrót do forum filmu Egzorcysta: Początek

Hahaha

ocenił(a) film na 5

Ta akcja z demonem pod koniec w tych podziemiach mnie normalnie rozwaliła, miałam wrażenie że oglądam ,, straszny film". Ogólnie film miał potencjał i na podstawie tej historii mogło powstać coś dobrego. Natomiast mnie bardziej śmieszyl niż straszył szczególnie w niektórych momentach..

użytkownik usunięty
s111

Gdy oglądałem ten film wkrótce po jego powstaniu to jeszcze uszedł ale nie wytrzymał próby czasu. Dokładnie zmarnowany potencjał, bo można było zrobić z tego fajny film. Twórcy wyszli pewnie z zasady, że jak się uda to ok a jak nie to stratni nie będziemy chociaż zwróci się wydatek. A Scorupkowa go dobiła.

ocenił(a) film na 5

Zgadzam sie z ostatnim zdaniem

ocenił(a) film na 9
s111

jak sie nacpalas z swoimi glupawymi kolezkami to potem tak sie dzieje

ocenił(a) film na 5
hercules38

Ty, weź się odwal i nie wkur.... ludzi

ocenił(a) film na 9
s111

to nie pisz glupot mala i nieo brazaj swietnych filmow

ocenił(a) film na 5
hercules38

Szkoda nawet komentować twoich wypowiedzi, po prostu brak słów. Nie rozumiem co tacy ludzie jak ty robią na forum...

ocenił(a) film na 9
s111

a co takie ludzie jak ty robia nic sie nie znacie a oceniacie dobre filmy i słabo potem sie prujecie ze ktos was upomina

ocenił(a) film na 5
hercules38

Człowieku, to że tobie się jakiś film podobał nie znaczy że każdemu przypadnie do gustu i będzie go chwalił..
Zresztą nie mam zamiaru dłużej dyskutować bo szkoda mi na to czasu.. Nara

ocenił(a) film na 9
s111

co wy macie z tymi gustami nie liczy sie gust tylko sam film trzeba sie nie znasz na horrorach by Egzorcysta ten sie komus nie podobal

hercules38

hercules38, spoko chlopie. nie ma co dyskutowac z gimbusami; niech leca ogladac 'szybkich i wku.....ionych 55'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones