PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32967}

Faceci w bieli

Men In White
4,5 1 771
ocen
4,5 10 1 1771
Faceci w bieli
powrót do forum filmu Faceci w bieli

Ten film miał być właśnie głupi zeby był śmieszny.Nierozumiem czemu ludzie się czepiają tego filmu a nie np.Strasznego Filmu.

Grievous

Straszny Film przynajmniej jest śmieszny (zwłaszcza dwie pierwsze części), a ten jest tak żałosny i kompletnie nieśmieszny, że szkoda na niego czasu.

ocenił(a) film na 9
Gh0st

O dziwo, mnie bardziej śmieszy ten obraz, niż Scary Movie. Ludzie mają różne poczucia humoru, nie można zawsze dogodzić każdemu. Mówiąc, że film jest beznadziejny, bo ciebie nie śmieszy, udowodnisz tylko, że nie potrafisz obiektywnie patrzyć i obrażasz ludzi o innym poczuciu humoru. To tak na przyszłość~

ocenił(a) film na 1
Grievous

Straszny film jest beznadziejnie kiepski bo ani jeden żart nie wyszedł twórcom, ale Faceci w bieli mają co najwyżej 2 śmieszne sceny więc wcale nie są specjalnie wybitnym filmem. Ciebie to śmieszy bo masz poczucie "chumoru" a mnie śmieszy np. Monthy Python bo mam poczucie humoru.

ocenił(a) film na 5
Lucky_luke

a mnie śmieszy i Monty Python i Faceci w bieli
można? można
i nie ważne czy mam poczucie humoru czy chumoru, bo trzeba pamiętać, że filmy to rozrywka i do nich też trzeba podchodzić z dystansem
fan Pythonów powinien wiedzieć takie rzeczy :)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
Grievous

"humor" nie "chumor" - ortografia się kłania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones