PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 772
oceny
7,7 10 1 22772
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

Z racji, że w poprzednim temacie (http://www.filmweb.pl/film/Gdyby+jutra+nie+by%C5%82o-2003-154964/discussion/Pom ys%C5%82+na+now%C4%85+zabaw%C4%99+-+CYTATY,1688200) dobiłyśmy do 1000 postów to trzeba założyć nowy temat. Zasady te same. :)

Ostatni cytat był ode mnie i brzmiał:
"- Kim jest Malaika Arora?
- Malaika Arora.. żona Arbaaza? Arbaaza taak? Brata Salmana?
- Znasz Salmana?
- Hej dziewczyno,spokojnie. Powiedziałam, że znam Malaikę, kiedy mówiłam, że znam
Salmana?"

oldschool_punk00 nie skojarzyła, więc podpowiedzią będzie:
"- Mówiłem ci, kiedy boli tutaj.. Stąd płyną łzy
- Oh przestań, przez ciebie po raz pierwszy się popłakałam, a teraz ze mną flirtujesz!"

julCia69

Nie wiem czy bym docecniła - nie jestem miłośniczką zwierząt, a zwłaszcza psów. ;P

_Summer_

Jak tak można? Przecież dom bez zwierząt jest nudny (napisała to osoba, która zawsze w domu miała bardzo dużo zwierząt, a w pewnym momencie, w latach 90 było 17 psów). :D

julCia69

Podbijam temat ;)

"Opuściłam świat ze względu na mojego ukochanego. On opuścił mnie ze względu na świat."
z jakiego to filmu?

_Summer_

Potrzebna podpowiedź. ;>

julCia69

Aishwarya bohaterką. ;) (z pewnoscia ogladałaś)

_Summer_

Kojarzy mi się tylko "Devdas"...

julCia69

nie, to duet z mężem.

_Summer_

To możę "Nie mów nikomu"?

julCia69

Nie, 3 lata później.

_Summer_

"Umrao Jaan"?

julCia69

Tak ! w końcu się udało.;)

_Summer_

Jaki to film: "W tym roku najbardziej niesamowitym faktem jest to, iż nagrodzona książka jest pierwszą w życiu książką tego początkującego pisarza."?

julCia69

"Hum tum" ?? ;)

_Summer_

Nie.

julCia69

To potrzebna podpowiedź. ;)

_Summer_

Amitabh - Rajesh Khanna. :)

julCia69

"Anand" ???

_Summer_

Tak. :)

julCia69

"- Podobają ci się Indie?
-...Są bardzo skomplikowane.
- 5000 lat historii, miliard mieszkańców. Więc jakie mają być?"

_Summer_

"My Bollywood Bride"?

julCia69

Tak ;D momentami zabawny filmik, spojrzenie na Bollywood trochę z innej strony. ;)

_Summer_

Z jakiego to filmu: "Co ma płeć dziecka do tego,czy będzie wujkiem czy ciocią?"?

julCia69

Bombay talkies?

_Summer_

Nie. :) To jest coś starszego.

julCia69

kolejny strzał - "Pukar"

_Summer_

Nie, jeszcze starsze. Gra tam Amitabh z Jayą. :)

_Summer_

Nadal problem z zagadką? ;>

julCia69

Już dawno przetrzepałam Twój profil i nie mogłam znaleźć.. może przeoczylam... podaj rok, to tędy znajdę. ;)

_Summer_

Lata 70. ;)

julCia69

"Abhinaam"?

_Summer_

Tak. :)

julCia69

" - Synu? Czemu to zrobiłeś?
- Mamo, to nie była miłość. To był kompromis. Nie można przeżyć życia na kompromisie.
Może nie jest ci przeznaczone cieszyć się synową. A mi może nie jest przeznaczone znaleźć miłość..."

_Summer_

"Chandni" rzecz jasna. ;)
Chociaż podobna kwestia pojawia się w "Zbuntowanym Aniele". :D

julCia69

hahah, to akurat oglądałam gdzieś na początku podstawówki, więc dialogów nie pamiętam. ;D Pytasz.

_Summer_

Ja aktualnie nadrabiam. ;) I mam frajdę, jak małe dziecko. :) Pierwsza emisja była jakoś, gdy byłam w 2 klasie podstawówki. Pamiętam, ponieważ w okolicach mojej komunii był ostatni odcinek. :D

julCia69

Może byś tak w końcu zapytała?! ;D

_Summer_

To ja teraz pytam? Ojej!

"Otwórz swój umysł i pozwól mu widzieć. Widziałaś swoimi uszami. Widziałaś swoim nosem. Teraz dotknij i zobacz." - z jakiego to filmu?

julCia69

Zgaduję, że to z filmu z Deepiką, w którym gra niewidomą (tytułu na razie nie szukałam). ;)

_Summer_

"Lafangey Parindey" ;-) Moim zdaniem warto.

julCia69

Może kiedyś obejrzę, na razie mam w planach inne tytuły. ;)

Z jakiego to filmu:
"Nie lekceważ siły zwykłego człowieka! / Nie lekceważ siły sprzedawcy słodyczy" ;D

_Summer_

"Chennai Express". :)

julCia69

A pytanie gdzie ?! ;D

_Summer_

Nie wiedziałam, czy uznasz? ;-)

Z jakiego to filmu: "Pomyśl o tym. Dziewczyna z Anglii, która nie zna nikogo w branży filmowej i która nie umie powiedzieć ani słowa po hindi, 5-6 lat później ma na koncie 30 filmów, z czego 26-27 to super hity."

PS: Mikołaj się spisał? :>

julCia69

Potrzebna będzie podpowiedź. ;) / w pozostałych zabawach także oczekuję na Twoje posty :)

P.S. hehe od lat nie wierzę w Mikołaja, do dziś pamiętam moja załamkę, gdy dowiedziałam się, że nie istnieje. ;D W tym roku bardziej symbolicznie podeszliśmy do sprawy. ;) a u Ciebie?

_Summer_

Oj... Podpowiedź? Hm. Cytat dotyczy Katriny i to jest jej występ gościnny, ponieważ jej osoba jest inspiracją dla bohatera. ;)
Muszę pomyśleć. :D


_______________________________
Popsułaś mi magię świąt. :(
Wiesz, symbolicznie u mnie się nie da - z racji młodszego rodzeństwa. ;)

julCia69

hm... to może "Bomaby talkies" ?

_Summer_

Owszem. :)

julCia69

Z jakiego to filmu:

"Tylko czyny są złe. Ludzie mogą na powrót stać się dobrymi."

_Summer_

"Blackmail"?

julCia69

Niee, to filmografia Akkiego. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones