PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 772
oceny
7,7 10 1 22772
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

Nie lubię bollywoodzkich produkcji, ale ten film jest świetny prawie cały czas płakałam ;dd

deedarcia

To prponuję zobaczyć inne filmy, w Bollywood, jak wszędzie, są filmy lepsze i gorsze. To zależy też od gustu. Pewnie widziałaś Czasem słońce czasem deszcz i nie przypadło Ci do gustu i myslałaś, ze reszta jest niemal identyczna tak? :) W Bollywood jest wiele fajnych filmów, spróbuj zobaczyć inne, np. polecam "Veer-Zaara". :)

ocenił(a) film na 5
deedarcia

A mi się nie bardzo podobał. [SPOJLER] Po co rozkochiwał w sobie tą dziewczynę skoro wiedział, że umrze. A dlaczego ona płakała na własnym ślubie? bo chyba nie ze szczęścia... Taki sobie ten film.

agusst

I to właśnie wyróżnia Bollywood spośród innych filmografii. Nie wydaje mi sie też, żeby Aman celowo rozkochał w sobie Nainę, skoro sam ją swatał z innym. Poza tym początkowo ona go nie znosiła.

ocenił(a) film na 9
_Summer_

film jest super i własnie tutaj aktorzy wiele grają mimiką twarzy trzeba umieć się wczuć w klimat :)

wszystko fajnie ale te niektóre piosenki troche glupkowate i rozciągają film na 3h gdzie po 1,5 już człowiek jest zmeczony - 2 dni to oglądalam :P

ocenił(a) film na 10
surfinka

faktycznie film jest wzruszający, polecam wam abyście obejrzały My name is Khan - cudny film( jeśli ktoś lubi filmy rodem z bollywood )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones