PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430221}

Naruto Shippūden: The Movie

Gekijō-ban Naruto Shippūden
7,3 4 411
ocen
7,3 10 1 4411
Gekijō ban Naruto Shippūden
powrót do forum filmu Gekijō-ban Naruto Shippūden

Koncówka!!

ocenił(a) film na 9

Najleprze było po ostatniej piosence. Jak Shion powiedziała do naruto "A moja moc musi zostać przekazana kolejnej kapłance. Co o tym sądzisz, Naruto? Pomożesz mi w tym? "
A ON NA TO : "Spoko! Zrobię, co się będzie dało!"

Czaki92

A te miny Kaszalota i Rocka xDDD

PS.: Może to zapowiedź do Naruta shippuudena 2 :P hehe

raziel112

chciałem napisać coś o zakończeniu... widzę, że ktoś mnie ubiegł... :D dreszcz na głowie Lee obalił mnie z krzesła na podłogę... xD Naruto... co za "baka"... ;) ale go uwielbiam :D Shion + Naruto... całkiem całkiem to wygląda ;) Ich dzieciak będzie herosem ^^

pabelard

fajne jeszcze było jak Gai dawał dla Lee pralinkę czekoladowa, jak się ucieszył hehe. zawsze sceny Gai sensej i Lee mnie bawią ;D

blumarine

Pralinka czekoladowa z nadzieniem-niespodzianką^^
Czyżby Gai rozpijał nieletnich:P:P

suu

Gai i Lee - ależ się dobrali xD Oni zawsze są świetni;)

ocenił(a) film na 7
Czaki92

fakt, scena ostatnia świetna, starsi od razu załapią o jaką "pomoc" chodzi :D

Adamo

Tak a propo robienia dzieci (cóż, nieco dziwnie to brzmi);P Kakashi mógłby mieć jakąś laskę^^ I fajnie by było gdyby miał syna. Co Wy na to?^^

ocenił(a) film na 7
mielone_

Było by miło, ale musiałaby to być kunoichi, a tych jest mało. Kurenai, jak powszechnie wiadomo, jest już zajęta. Pozostają tylko Shizune (mogłaby to być nawet ładna para), ex-dziewczyna Hayate *nie pamiętam jej imienia, ale mam wrażenie że to taka żeńska wersja Sasuke "I'll avenge his death") i Anko.

I chyba ta ostatnia najbardziej do niego pasuje. Kakashi + Anko + IchaIcha XD

Kraecha

A panienka od ramen(Ayame o ile dobrze pamiętam)?;]
W 101 odcinku widziała jego twarz bez maski i jej mina mówiła sama za siebie xDD A reakcja Kakashiego w mandze gdy się okazało, że w Ichiraku nie ma Ayame, tylko jacyś goście ją zastępują("A gdzie jest Ayame-chan?")
Hehe^___^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones