Repertuar filmu w Jędrzejów i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Godzilla i Kong: Nowe imperium

Godzilla i Kong: Nowe imperium

Godzilla x Kong: The New Empire
1h 55m
Kong broni Ziemi przed niezwykłymi i niebezpiecznymi stworzeniami.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Jędrzejów lub
Godzilla i Kong: Nowe imperium
Zwiastun nr 2 (polski)
nr 2 (polski) 2024-02-14T20:08:57 https://fwcdn.pl/webv/81/76/68176/68176.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/73/10017673/Godzilla_i_Kong_Nowe_imperium__Oficjalny_zwiastun_2_1080p.vp9.1080p.webm

Walka gigantów trwa!. Potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. Godzilla i Kong: Nowe imperium dokładniej zgłębia historię tych tytanów oraz ich początki, jak również tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko. Jednocześnie ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

premiera

krytyk niezależny
5
Dziecinnieję, głupieję, nazwijcie to, jak chcecie, ale nie nudziłem się. "Podobało mi się" to za dużo powiedziane, lecz w klatę piąchą strzeliłem. Słabe CGI.
3
krytyk niezależny
7
Dobre, bo wszystko z Godzillą w tytule jest z założenia dobre. Ale mogłoby być lepsze. Za mało tej Godzilli w "Godzilli". Wyszła raczej Planeta Małp. Szkoda.
0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones