Gold

2016 2 godz. 1 min.
6,9 26 759
ocen społeczności
6,9 10 1 26759
17 538
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":3}
powrót do forum filmu Gold
  • karolina100 ocenił(a) ten film na: 8

Metamorfoza + charakteryzacja spektakularna. Kolejny raz (po Witaj w Klubie) McConaughey pokazał klasę. Włożył dużo pracy w rolę. Czekam na kolejne filmy z jego udziałem. Godny polecenia! :)

• karolina100 Jeśli nie widziałaś bardzo polecam mini serial True Detective pierwszy sezon.

• karolina100 ocenił(a) ten film na: 8

leo_1 Widziałam True Detective 1 i 2 sezon. Przy czym pierwszy miażdzy drugi :)

• karolina100 koleś jest niesamowity. Progres jakiego dokonał od czasów Fools Gold czy innych romantycznych komedyjek (choć i wcześniej miał już dobre role np. Kontakt), jest wręcz oszałamiający. Śledzę jego karierę z niemałym zachwytem i jestem pewien, że jeszcze nie raz mocno zaskoczy.

• Rania ocenił(a) ten film na: 8

dewille Zajebisty aktor i nic dodac i ujac

• dewille Uważam tak samo. To jeden z tych aktorów, dzięki którym jest co oglądać po "zniknięciu" lub dopalaniu się ;-) wielu wybitnych ze starej gwardii.

• dewille Tak szczególnie jak nie odnosił sukcesów, to teraz powrócił w wielkim stylu. Metamorfozy jakich dokonuje są naprawdę świetne.

• karolhabicht ocenił(a) ten film na: 7

dewille Dokładnie to samo chciałem napisać!

• dabram17 ocenił(a) ten film na: 7

karolina100 mam dosyc dziwny stosunek do tego aktora, nie cierpie go, nie lubie go ale gra naprawde rewelacyjnie, irytuja mnie jego gesty, mimika i sposob wyrazania....ale robi to tak charakterystycznie ze ludzie nawet zaczeli go pariodowac. Jest to jeden z najlepszych aktorow ktorych .... nie cierpie i nie lubie

• ewelina_m ocenił(a) ten film na: 10

karolina100 mmm Matthew jakie ciacho!! Nie mogłam uwierzyć przez cały film :D

• Bon009 ocenił(a) ten film na: 7

karolina100 Zgadzam się, to obecnie topowy aktor, stawiam go wyżej niż Hardego, Fasbendera czy Gyllenhalla, którzy też są świetni.

• Bon009 dla mne jest on nastepca daniela day lewisa.