PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840805}
6,0 21 397
ocen
6,0 10 1 21397
5,6 5
ocen krytyków
Greenland
powrót do forum filmu Greenland

Mile zaskoczona

ocenił(a) film na 8

Spodziewałam się kolejnego filmu przeładowanego efektami specjalnymi, a pozbawionego treści, na szczęście zostałam mile zaskoczona.
Moim zdaniem jeden z lepszych filmów katastroficznych. To, że twórcy położyli większy nacisk na ukazanie różnych zachowań ludzi w obliczu nadchodzącej zagłady, zamiast po raz kolejny serwować nam pustą emocjonalnie historię, ale za to ze spektakularnymi efektami, wyszło na dobre.
Historia bardzo trzymająca w napięciu i to prawie od samego początku filmu. I co bardzo mi się podobało, to napięcie nie wynikało z tego, że główni bohaterowie przez cały film o włos unikają jakiejś fali, wybuchu, pękającej ziemi itp., jak to miało miejsce w filmie "2012".
Cieszę się, że ktoś sie w końcu skupił na fabule, a nie tylko i wyłącznie na efektach specjalnych.

W dodatku jak na tego typu film było bardzo mało nielogicznych momentów. Uważam, że jest to film przemyślany, no może pomijając ten mały samolot pod koniec ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones