PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848343}

Gwiazdeczki

Mignonnes
3,8 4 321
ocen
3,8 10 1 4321
6,7 3
oceny krytyków
Gwiazdeczki
powrót do forum filmu Gwiazdeczki

...dam ocenę 1 bez oglądania filmu. Pedofilia oraz uznawanie że ucieczka od wiary islamu jest wyzwoleniem. Jakby ze swojej perspektywy fanem tej religii nie jestem, ale wiadomo że nie każdy wyznawca traktuje to jako więzienie bo muzułmanizm nie jest równy islamizmowi i niektórzy naprawdę czują się dobrze w swojej wierze wbrew stereotypom. Czekam aż znajdą się "Araby" które pójdą z maczetami na twórców i poobcinają im głowy, a i tak się dziwię że jeszcze do tego nie doszło. Jeszcze ten wątek że ciemnoskórą dziewczynkę ratuje rasa biała. Serio w dzisiejszej sobie poprawności politycznej to przeszło? XD

ocenił(a) film na 1
Itifilinv

"(...)muzułmanizm nie jest równy islamizmowi(...)" ? Są Sunnici, są Szyici jest jeszcze kilka odłamów i oni tak jak najbardziej się w jakimś stopniu różnią ale to wszystko to Islam czyli muzułmanie wyznawcy Allaha. Co do filmu to jakaś pomyłka w formie przekazu jakiegoś nieudacznika reżysera lub osoby która sama ma zaburzenia skoro nie dostrzega że nie wolno epatować sześcioletnimi dziecięcymi posladkami rzekomo w celu walki z wykorzystywaniem dzieci w szeroko rozumianym "showbiznesie".

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1

Nie obrażam się. Zachęcam do jaśniejszej formy wypowiedzi. Z tej Twojej nic nie zrozumiałem. Nie jestem typem profesora który używa czasów, form, zwrotów i konstrukcji zdań których tylko on sam pojmuje.
Co do filmu powtórzę się autorka być może miała dobre intencje ale jej w mojej ocenie nie wyszło. Chcąc działać na rzecz ochrony dzieci przed showbiznesem. Sama zrobiła z tych dzieciaków małe rozebrane danie na szklanym ekranie potencjalnym zwyrodnialcom którzy to obejrzą.
W pewnym stopniu zwróciła uwagę opinii publicznej na problem ale.. to takie właśnie media jak netflix zarobią na tym filmie z rozebranymi dziećmi. Więc showbiznes się obronił a pani reżyser przegrała na starcie. Przegrała już w dokach startowych kiedy ogłoszono pierwsze castingi do erotycznych ról odgrywanych przez dzieci w tym szkodliwym filmie.
W mojej ocenie chcąc poruszyć taki temat lepiej by było gdyby stworzyła film dokumentalny w oparciu o przypadki wykorzystywania dzieci.
Nie ma co tu więcej pisac tylko trzeba wyłączyć netflixa.

Itifilinv

boże, teraz oburzamy się na krytykę fundamentalistów religijnych? Jezu, co się dzieje na tym portalu hahaha

Itifilinv

70% userów oceniło go na 1, większość nie obejrzało nawet filmu. Właśnie dlatego społeczność filmwebu jest nazywana w Internecie "głupim bydłem" :)
Pięknie zrobiliście muuuu bez obejrzenia filmu :D

Grifter

cóż ostatnio trailery pokazują najlepszą zawartość danego filmu. Jeżeli tutaj też pokazali to ja się nie dziwię czemu ludzie wystawiają masowo jedynki. I nie tyczy się to tylko Filmwebu

irontrollman

Jest dokładnie odwrotnie :)

Grifter

IMDB - 1.9/10. Metacritic(użytkownicy) 0.5/10. Tylko Rotten Tomatoes się broni ocenami

irontrollman

Bo RT to agregat krytyków, którzy obejrzeli film, a nie bydło, które spamuje jedynkami nie oglądając filmu. Mi też wiele rzeczy w kinie się nie podoba, ale żeby oceniać coś, czego się nie widziało jest dla mnie ostatecznym stadium zidiocenia. Nawet taki ćwok jak jak nie posunął by się do czegoś takiego...

ocenił(a) film na 7
Grifter

Brunatna Polska parafialna, pełna nietolerancji pohukuje

ocenił(a) film na 7
Grifter

Wariograf milczy

ocenił(a) film na 7
Itifilinv

Coś brałeś dzisiaj, czy masz dysfunkcję emocjonalną? :)

wojtek_2011

to chyba na yt sami polacy

ocenił(a) film na 7
Itifilinv

No cóż, gdybyś wystawił 1nkę po obejrzeniu to by było racjonalne, a tak... "uznawanie że ucieczka od wiary islamu jest wyzwoleniem" - nie było tematu ucieczki od religii, był oczywisty konflikt tradycji (rodzina pochodziła z Senegalu, i trzymała się swojej kultury, co również obejmowało "chodzenie do kościoła") i zobowiązań rodzinnych, z postawami dorastającego dziecka w zupełnie innym już świecie. Może "znajdą się Araby" do obcinania głów, a zrobienie z tego filmu afery przez media głównie amerykańskie temu dopomogły. Oczywistym tłem jest walka polityczna i biznesowa i naciski na Netflix.

Itifilinv

Tanczace dzieci to juz pedofilia?

ocenił(a) film na 7
Itifilinv

widać, że nie oglądałeś filmu xddd ani nie zainteresowałeś się postacią reżyserski... która wykorzystała doświadczenia ze swojego życia/swoich obserwacji własnego środowiska. a film jest głównie o byciu dzieckiem w niesprzyjających warunkach, z nieobecnymi rodzicami i jak może wyglądać chęć zdobycia przyjaźni rówieśników, które takiemu dziecku imponują

ocenił(a) film na 4
zuzwspaniala

dokładnie, ja obejrzałem i o tym samym pomyślałem, jednak oceniłem na 4 bo niektóre sceny uznałem że wsadzono na siłe i aby poszokować, ale ogólnie film nie promuje pedofilii raczej pokazuje co się może stać z dziewczynkami bez uwagi rodziców,, i jak nie mają wzorów najbliższych biorą wzory z internetu..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones