PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715152}
4,6 799
ocen
4,6 10 1 799
Havenhurst
powrót do forum filmu Havenhurst

Skłopotana kobieta zamieszkuje w starym budynku. Wkrótce musi mierzyć się z przerażającymi siłami zła.

floster79

Czyli tradycyjnie. W wielu starych budynkach skłopotane kobiety mierzą się codziennie z przerażającymi siłami zła.

ocenił(a) film na 5
aa390004

Eh, nic nowego.

aa390004

Ach to skłopotanie

narev92

A co to jest to skłopotanie?

To takie coś jak trzepotanie, czy bardziej jak splątanie?
;D

floster79

Grzyb na suficie, zrypana pralka itp koszmar...

Pyrogenus

..., dzika reprywatyzacja gdzie Hanka oddaje ziomkom kamienice wraz z "wkładką mięsną": dlatego powołano Komitet Obrony Lokatorów.

ocenił(a) film na 5
adso41

Każdy byłby w takim wypadku skłopotany... ;-)

ocenił(a) film na 4
jjarek_filmweb

Czuję się skłopotana tym, że obejrzałam. Nie wiem, czy ksiunc da mi za to rozgrzeszenie ^^

czerwona71

sklopotanie :))))

kochamAndzie

Też jestem skłopotany. Co radzicie? Oglądać?

ocenił(a) film na 2
Andy_Meet

Jak nie pracujesz/nie masz rodziny/przyjaciol/wychodzisz tylko po bulki do sklepu to mozesz ogladnac chociaz jest multum innych godniejszych gniotow, To jest arcygniot.

ocenił(a) film na 4
Andy_Meet

Nie kłopocz się, obejrzyj, choć po seansie możesz poczuć, że nie pasujesz do tego świata...

Andy_Meet

nie pracuję , nie mam przyjaciół ani rodziny , ale mam rybki. Warto ryzykować?

ocenił(a) film na 2
Andy_Meet

no cos bedziesz sklopotany tym seansem a raczej dlaczego podjales taka decyzje , sklopotanie to straszny stan

GregTheRabbit

powiem szczerze. spotkałem kiedyś skłopotaną kobietę

adso41

Kuba rządzi!

ocenił(a) film na 3
floster79

https://sjp.pwn.pl/doroszewski/sk%C5%82opotany
Jakkolwiek dziwnie i nienaturalnie brzmi słowo skłopotanie - jest ono jednak poprawne. Zadałem sobie trud i zajrzałem do słownika. Sądzę, że dzisiaj powiedzielibyśmy raczej zakłopotany. Tak czy inaczej filmu nie polecam.

Borys_17

Dziękuję ci bardzo, przez 4 lata czułem się zażenowany hehe pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones