Repertuar filmu w Sandomierzu i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Horyzont. Rozdział 1

Horyzont. Rozdział 1

Horizon: An American Saga - Chapter 1
3h 1m
Tysiące osadników przemierzają bezkresne terytoria Stanów Zjednoczonych. Na nowej ziemi obiecanej krzyżują się losy szlachetnych i podłych, silnych i słabych, odważnych i tchórzy.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Sandomierzu lub
Horyzont. Rozdział 1
Zwiastun nr 3 (polski)
nr 3 (polski) 2024-05-23T14:51:06 https://fwcdn.pl/webv/90/53/69053/69053.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/134/10007534/HORYZONT__ROZDZIAL_1___Drugi_zwiastun_PL___W_kinach_od_28_czerwca.vp9.1080p.webm

Tysiące marzycieli, poszukiwaczy lepszego jutra, przemierzają bezkresne terytoria Stanów Zjednoczonych z nadzieją na znalezienie swojego miejsca na Ziemi. Narażeni na ataki rdzennych mieszkańców, broniących swojej ziemi i napaści bandytów szukających łatwego łupu, mierzą się z własnymi słabościami i gniewem natury w drodze ku wymarzonemu celowi. W kraju rozdartym krwawą wojną secesyjną krzyżują się losy szlachetnych i podłych, silnych i słabych, odważnych i tchórzy. Tylko nieliczni z nich dotrą do szczęśliwego kresu tej wielkiej wędrówki.

premiera

Spoiler Master Podcast
4
Czasem film powinien być serialem. Sentyment jest, ale raczej w trybie długiej drzemki.
2
krytyk niezależny
8
Bardziej przypomina długi pilot do serialu TV niż film, ale miałem masę frajdy. 33% to sentymentalny Costner, 33% to "Grona gniewu", a 33% to klimacik z "RDR2"!
2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones