PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 779
ocen
5,9 10 1 57779
4,6 7
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

sredniak.
fabula jak w kazdym tego typu filmie.
durnoty w scenach walki nie chce mi sie komentowac.
ogolnie przewijalem film od polowy, bo ciagnace sie jak krowki dialogi zaczely mnie meczyc.
poza tym jak juz robic film akcji, to zeby tej akcji bylo duzo i zeby byla dobra, po co
faszerowac widza dialogami plytkimi jak kaluze tej zimy...

wybaczcie lakoniczny opis, ale ten film byl po prostu kiepski, ciesze sie, ze nie poszedlem
na to do kina, bo bylbym grubo zawiedziony. na plus kolorystyka, tematyka mitologiczna
ktora bardzo lubie...

w sumie wszystkie najlepsze sceny i zdjecia byly w trailerze, jak to zazwyczaj z takimi
filmami...:)

mozna obejrzec jesli komus sie wyjatkowo nudzi

prostareposta

Oglądając ten film w domu na ściągniętej z sieci marnej kopii cam lub ts tracisz większość tego, co ten film miał do zaoferowania, bo tutaj nie chodziło o "głębię dialogów" czy majstersztyk fabularny. Ten film oferuje unikalne wrażenia estetyczne, które w połączeniu ze ścieżką dźwiękową tworzą bardzo ciekawy efekt.
Mała rada na przyszłość - jak masz zamiar oglądać filmy które są tylko i wyłącznie są przeznaczone do kina (domowego lub zwykłego), to oglądanie kopii nagrywanej kamerą w kinie zepsuje ci całą zabawę.

4strings

Kopia jest bardzo dobra.

Mylisz sie w swoich twierdzeniach.

"Starcie Tytanow" - film ogladalem w kinie, ocenilem na 4/10 - bo coz z tego, ze film jest ladny, stwory sa zaanimowane swietnie, grafika stoi na wysokim poziomie, jak film nie ma w sobie niczego?

Kolejne 'ladne walki' podlane zalosnie plytka fabula, tymi samymi schematami tworzenia postaci, z masa niespojnosci logicznych. Ja nie lubie takiego kina, jesli obejrzalbym w kinie - to z jednej strony - +1 za jakosc, -1 za to, ze musialem za to zaplacic = ocena taka sama.

Pozdrawiam

prostareposta

Nie wiem czy DVDScr można nazwać bardzo dobrą kopią, na pewno lepszą niż Cam ale przykładowo z wydaniem BR nie ma co porównywać. Film jest w 3D i mimo że efektów 3D w nim to sama głębia dodaje pewnego uroku, tego nie zobaczysz na dvdscr.

Starcie tytanów to zupełnie inna kategoria estetyczna, Immortals to film robiony tylko i wyłącznie na Blueboxie, podobnie jak 300, Sin City i jeszcze kilka innych tytułów posiada unikalny wygląd co mu nadaje odpowiedniego klimatu.
Co do niespójności logicznych mówimy o czerpaniu z mitologii Greckiej - to jedna wielka nieścisłość - nie można podawać tego jako argumentu. Kino akcji z elementami fantasy nigdy nie będzie "logiczne", bo takie są wymogi tego gatunku.

Pozdrawiam

prostareposta

zgadzam się, mocno przeciętny, fabuła się kupy nie trzyma, dialogi płytkie straszliwie, ogółem jestem rozczarowana.
5/10 to nawet naciągana ocena -.-

użytkownik usunięty
igaanime

jedyny plus tego filmu, że można obejrzeć fajnie zrobione potyczki i leje się dużo krwi ale i tak 5/10 to naciągane.

mnie najbardziej rozśmieszyło, jak wrócili do tej wioski Tezeusza po nie wiadomo jakim czasie, a jego matka sobie leżała jak gdyby nigdy nic, zachowana w stanie idealnym, że nawet mucha nie siada :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones