PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 779
ocen
5,9 10 1 57779
4,6 7
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

300 zawyżyło poprzeczkę zobaczymy co pokaże Immortals ^^

ocenił(a) film na 8
Dragit17

Dokładnie ... Jestem tego samego zdania :))

laseczka534

A według mnie to coś ala Starcie Tytanów

Dragit17

No zobaczymy czy zrzyna dorówna oryginałowi...

ocenił(a) film na 9
Kazioo

O jakim oryginale jest mowa ?

hellboyjr

"300".
Immortals powstało TYLKO i WYŁĄCZNIE dlatego, że 300 zarobiło niezłe pieniądze i to w kategorii R. Producenci uznali, że w sukcesie nie miał istotnego znaczenia komiks Franka Millera i talent reżyserki Snydera, a ludzie polecieli po prostu na przestylizowane efekciarstwo - producenci uznali (cwanie), że zaserwują nam te efekty nie 2x lepiej ale wręcz do kwadratu. Zobaczymy czy to się uda, może wyjść całkiem fajna siekanka... a może i nawet lepszy film od 300, ale w to wątpię.

ocenił(a) film na 7
Kazioo

juz nie moge się doczekac;)

ocenił(a) film na 7
Dragit17

300 było zdecydowanie lepsze ale mimo wszystko film ogląda się dobrze. Przekombinowana mitologia i muzyka, która jakoś szczególnie nie jest charakterystyczna. Świetne efekty specjalne i... to tyle. Jak ktoś lubi mitologię i tego typu filmy to polecam. Mi się osobiście podobało. Miałem dość duże oczekiwania w stosunku do tego filmu... Gladiator nadal pozostaje na 1 miejscu filmów naj :)

ocenił(a) film na 7
lukasga

Jak ktoś lubi mitologię (czytał ją) to tego filmu nie zniesie .... stek bzdur - wiem wiem kino akcji ale można się trzymać jakiś reguł tego mitycznego świata .... W starym "Starciu tytanów" Anglicy dali sobie z tym jakoś radę - w nowym Amerykanie już polegli ....

ocenił(a) film na 7
jacator74

Ludzie. W dzień premiery idę na to z całą swoją kulturalną rodzinką. Pomysł na film rzucił nie kto inny jak mój ojciec (lat 50).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones