PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 768
ocen
5,9 10 1 57768
4,5 6
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

myślałem że oni będą kręcić Warhammer 40 000 Dawn of war a to jakiś odgrzewany kotlet po Starciu Tytanów.

ocenił(a) film na 4
transformers567_fw

Umarłem :D
Odgrzewany kotlet po filmie którego jeszcze nie ma...
czy każdy film o mitach to odgrzewanie kotleta? To może lepiej niech to będzie kotlet po Troi? albo innym wczęsniejszym który odwołuje się do mitologii greckiej ?
najczęściej nie wyśmiewam się z ludzi, więc i dla ciebie nie zrobię wyjątku. upiekło ci się ;P

ocenił(a) film na 1
Muszrom

Z tego co pamiętam, to "Starcie tytanów" już ze dwadzieścia parę latek gości na naszych ekranach, chyba kolega premierę przegapił. Też się zgadzam z przedprzedmówcą, temat całkiem zbliżony do ww. filmu w dodatku wyjdzie mniej więcej w tym samym czasie co jego remake, zdecydowanie amerykanie zjadają swój własny ogon...

ocenił(a) film na 4
Astrin

Nie, nie znałem tego starego Clash of the Titans :)

Ten nowy CotT ma tyle wspólnego z oryginałem, co 300 Snydera z 300 Spartan z 1962r.
Nie sądzę, aby kolega powyżej miał na myśli tamten stary film, raczej ten obecny, a tworzony jest (Down of War) także na fali popularności filmów opartych na mitologii czy czasach starożytnych, od Aleksandra, Gladiatora, Troi i innych do takich jak Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Również na niezwykle popularnej gry God of War. Do tego oczywiście Down of War jednoznacznie kojarzy się z serią gier Warhammer 40k. Na pewno wcześniejsze produkcje napędzają rynek na tematykę "mitologiczną".

Ale jak to czytam, to może napisałem wcześniej zbyt arogancko - sry ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones