PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 768
ocen
5,9 10 1 57768
4,5 6
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

God Of War

ocenił(a) film na 4

Trailer pokazuje namiastkę potencjału jaki mógłby mieć zekranizowany "God of War". Może to głupie, ale ostatnio oglądałem "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy" - wiem, że to bajka dla młodszych, ale film doskonale pokazał potencjał Greckiej mitologii i oglądając go można sobie wyobrazić jaką moc miałby "God of War" gdyby go zrobić porządnie :)

ocenił(a) film na 5
Soul7

Tylko kto zagrałby Kratosa? Vin Diesel czy Jason Statham :D?

ocenił(a) film na 4
ciosina

Statham nie pasuje, za bardzo angielski ;) Jak dla mnie albo Diesel albo The Rock, chyba, że drogą Spartakusa znajdą nowe twarze do filmu. Czytałem kiedyś, że były plany kręcenia, ponoć Kratosa miał grać Djimon Honsou - trochę dziwne, duch Sparty murzynem ;)

ocenił(a) film na 7
Soul7

prawa do ekranizacji hollywood ma zakupione ale nic wiecej. szczerze nie wiem czy chce filmowa interpretacje GOWa. czy historia filmowa dorowna grze...? a co do aktora to pasuje mi z statham albo stone cold

MrMarvinPL

to jest pewne ze film nie będzie umywał się do gry, a co do aktora to jaki by nie był to żaden nie będzie wstanie odwzorować kratosa, moim zdaniem mogli by się lepiej zabrać za animacje

Metthew

Dobrze mówisz! Znając życie jak zrobią ekranizację z żywymi aktorami to coś w fabule przekręcą, coś innego pominą, dodadzą jakiś śmieszny wątek miłosny albo co gorsza przemodelują charakter Kratosa dodając mu jakieś niepotrzebne elementy w jego 'kodeksie moralnym':P
Z drugiej strony animacja też nie wróży sukcesów np. 'Piekło Dantego' było strasznie słabe moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones