PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 767
ocen
5,9 10 1 57767
4,5 6
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

Herkules i Ikar??

ocenił(a) film na 7

W pełnej obsadzie filmu są wpsianie Ikar i Herkules... W którym momencie filmu są oni ukazani?

ocenił(a) film na 10
blahzay

Jeśli oglądałeś to wiesz, że ich nie było w filmie, więc musi być to pomyłka albo jakaś fałszywa informacja.

ocenił(a) film na 8
miki122

Wydaje mi się, że byli w scenie, gdy bogowie zstąpili na ziemię by walczyć ( scena z uwolnienia tytanów). Rozpoznać można było Zeusa i Atenę, imiona pozostałych nie padły w filmie.

ElenaRox

Uwaga, cała wypowiedź zawiera spojlery!

Mnie też się wydaje, że brali oni udział – a przynajmniej Herakles – w finałowej walce, tudzież byli którymiś z bogów na Olimpie. Prawdę powiedziawszy trudno mi tych bogów zidentyfikować, bo o ile Posejdona szło łatwo rozpoznać po trójzębie, to już z resztą jest problem. Ikara chyba w ogóle w filmie nie widziałem, ale gdybym miał strzelać, to powiedziałbym, że w finałowej bitwie poza Ateną, Zeusem i Hefajstosem brali udział jeszcze Herakles i Ares bądź Helios, a Apollon został zabity przez Zeusa za sprzeciwienie się jego rozkazom.

ocenił(a) film na 10
Pottero

To nie jest możliwe żeby występował Ikar bo on jak by to powiedzieć szybko ginie. Nie zapominajmy, że spada bo sobie pozwolił zapomnieć o zasadach bezpieczeństwa.

miki122

W filmie wspomniane jest, że Łuk wykonał Herkules, a potem młot niszczy ten łuk. Więc możliwe, że zamiast Hefajstosa, mieliśmy do czynienia z Herkulesem.

ocenił(a) film na 10
filmoradar

A to nie Zeus rzuca młotem??

miki122

to THOR rzuca młotem!!!! :p

ocenił(a) film na 8
Wilkolak_Autograf

Właśnie też mi to przyszło na myśl, że Thor rzuca młotem :p

czarnawodaa

^^ ach bratnia dusza :p

ocenił(a) film na 7
blahzay

http://www.imdb.com/media/rm500154112/nm0125847

ocenił(a) film na 10
rafus20l

No ładne zdjęcie, ale co ono ma oznaczać??

miki122

Że był w filmie ten owy Herakles?
Na Zeusa... Człowieku czytać nie umiesz?

ocenił(a) film na 10
Wilkolak_Autograf

Wybacz, ten śmieszny opisik zdjęcia umknął mojej uwadze. Po 4 latach śledztwa złapałeś mnie. Gratuluję.

miki122

Wybacz, twoje zranione ego, że nie jestem twym fanem i nie śledzę twoich komentarzy na bieżąco. Śledztwo 4 sekund prędzej. 5 miesięcy szykowałeś odpowiedź? ;)
Co mam rzec, że przykro mi, że jesteś nieuważny/leniwy, kiedy coś przeglądasz?

ocenił(a) film na 10
Wilkolak_Autograf

Wyraźnie napisałem: "umknął mojej uwadze" rozum to jako "nie zauważyłem".

ocenił(a) film na 8
blahzay

Zeus zabił Aresa, hełm z grzebieniem z mieczy był strojem Aresa.

azkariel

Miałem inne wyobrażenie odnośnie Aresa, bóg wojny, a tu taki chuderlak.

filmoradar

Miej wyobrażenia mityczne z opisów ksiąg Hezjoda i Homera a nie z internetów czytaj je uważnie :)

filmoradar

Ale nieco mógłby być potężniejszy. Fakt.

blahzay

Ikarus był.
Około 11-stej minuty filmu widzimy aktora. Nie miał poza podobnym imieniem nic wspólnego z synem Dedala.

ocenił(a) film na 8
blahzay

Herkules to ten z bogów, który ginie z poderżniętym gardłem i nożem w brzuchu. Tuż po cenie, gdy Rourke ściąga maskę w czasie walki z Tezeuszem.

ocenił(a) film na 8
blahzay

Jak już pisałem- Herkulesem jest aktor-blondyn, ginie (z poderżniętym gardłem i nożem w brzuchu) w walce z tytanami tuż po scenie ściągnięcia przez Rourke maski (walka z Tezeuszem). Ikarem jest osobnik, który zastępuje drogę Tezeuszowi i jego matce, gdy próbowali dołączyć do ewakuujących się z wioski. Osobnik ten niewysokiej postury brzydko wyraża się o Tezeuszu i jego matce, skutkiem czego wybuchła awantura... Dowódca żołnierzy prowadzących ewakuację miał na imię... Helios. Wnioskować należy, że zdaniem scenarzysty były to wtedy dość popularne imiona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones