PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 779
ocen
5,9 10 1 57779
4,6 7
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

Jeśli chodzi o mnie, to podobał się. Do faktów mitologii nie przywiązuje wagi, więc o nich nie będę pisać. Fabuła całkiem znośna, aktorzy dobrze dobrani.
Według mnie muzyka była świetna, pasowała do tego filmu. Efekty i sceny walk zrobione coś jak 300, z tą rozpryskującą krwią i slow motion. I te zwolnienia, podobało mi się.
Efektów 3D nie było, ale była ładna głębia. Więc źle nie było.

Film oceniam jako dobry 7/10

ocenił(a) film na 9
Angelo

Klimat 300 został i to wystarczyło aby nie zepsuć filmu ale tylko 7/10.

ocenił(a) film na 6
gateway180

a co do muzyki, to cos w deseń Starcia tytanów, Bo dzięki muzyce w tamtym filmie, do dziś nie zapomian sceny z Meduzą :D

ocenił(a) film na 8
Angelo

Właśnie wróciłem z seansu i muszę przyznać że zrobił na mnie wrażenie szczególnie scenografia i kostiumy były ciekawe no i podejście do tematu mitów różni się od innych filmów myślę że film zasługuje na 8/10

Angelo

ciekawe czy mi się spodoba, z tego co czytam, to źle nie jest :D

Angelo

KTO NIE OBEJRZAŁ JESZCZE, NIECH NIE CZYTA - IM MNIEJ SIĘ WIE O FILMIE PRZED PROJEKCJĄ, TYM JEST LEPIEJ W TRAKCIE OGLĄDANIA ;)

jak dla mnie - rewelacja :D spodziewałem się czegoś gorszego... muzyka super, postacie interesujące, a aktorzy świetnie dobrani (początkowo nie byłem przekonany do wszystkich ale po jakimś czasie się do nich przekonałem)... już nie mówiąc o przegenialnych walkach... nawet dialogi uchodzą ;) trochę mnie rozczarowały kostiumy... jakieś takie plastikowe mi się wydawały - przynajmniej jeśli chodzi o żółte zbroje :D bo reszta pasowała do klimatu filmu... fabuła - tu szału nie ma ale jest całkiem przyzwoicie... chociaż akcja Zeusa mogłaby być bardziej "szaleńcza" - z piorunami, gniewem etc... z finału można było wyciągnąć jeszcze odrobinkę ;)

Podsumowując - jestem MEEEEEGA zadowolony!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones