PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 768
ocen
5,9 10 1 57768
4,5 6
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

To będzie najpiękniejszy (nie mówię,że najlepszy) film tego roku.Po zdjęciach można już zauważyć typowe charakterystyczne dla Tarsema techniki obrazu,ujęcia sceny itd.Kto oglądał wcześniejsze produkcje ten wie o co chodzi ;) Przyjemność dla oka.Na pewno pójdę na przed premierę!

ocenił(a) film na 6
maomi01

I wreszcie uczta dla oka w 3d. Rzeczywiście film zrywa beret, wizualnie miażdży. Zresztą mój słownik jest zbyt ograniczony abym mógł wyrazić swój zachwyt w jaki wpadłem oglądając trailer. Mam nadzieję film nie zawiedzie - historia w końcu znana i banalna stąd też się na obrazie a nie treści. No ale niestety na premierę czekamy do moich imienin, ale czy i u nas puszcza 11 listopada to nie wiadomo:P

ocenił(a) film na 7
mar_cinek2

To właśnie dla roli króla Hyperiona Mickey Rourke zrezygnował z roli ojca Conana w filmie ''Conan Barbarzyńca'' 3d.
W sumie nie dziwie mu się. Tam byłby tylko 10 minut na ekranie a tak to będzie miał pole do popisu jako czarny charakter za większe siano. Nie mogę sie doczekac filmu :)

grand19_19

Zwiastun niezle wgniata w fotel. Nawet jesli to bedzie kolejny przereklamowany polhicior efekty w 3D sprawia,ze niejeden z krytykow zaniemowi. Ja czekam z niecierpliwoscia. Mysle,ze moze byc warto dolazyc do kolekcji BR. "300" to osobny temat. Dla nie ktorych nudny dla wielu epicki. Ja osobiscie chetnie wracam do tego tytulu. Co do Immortals to warto poczekac i zobaczyc co z tego projektu wyjdzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones