PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 779
ocen
5,9 10 1 57779
4,6 7
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

Mitologia

użytkownik usunięty

Jakie wg Amerykanie zapożyczą mity z mitologi do swoich produkcji ?
Wypisujcie
Może powstanie jak stworzono świat albo walka Zeusa z tym wielkim wężem którego nazwy
nie pamiętam, całkiem możliwe

Ależ półgłówek. "Wg" nie jest skrótem od "w ogóle", tylko od "według".

http://pl.wiktionary.org/wiki/wg

użytkownik usunięty
Uziel

tam miało być jeszcze po wg was ale czasami mam coś takiego że zapominam napisać wyrazu

I nie mam żadnej opini lekarskiej więc sobie daruj

Sam nie wiem co gorsze... Brak znajomości wyrazów czy ich pomijanie...

użytkownik usunięty
Uziel

W sumie racja. Zazwyczaj większość zdań sprawdzam i ewentualnie poprawiam ale pisząc szybko każdy ma prawo do błędu czyż nie ?

ocenił(a) film na 6

co do tego co wykorzystaja, to mogliby God of War nakrecic filmy, i by duuuuzo kasy zarobili i PS by sie rozreklamowal, ale musieli by sie gry trzymac nie to co Disney z Prince'm zrobil ;/
a tak to mysle ze mogliby pokazac Hydrę, i ogolnie zrobic cos w desen przygod Odyseusza, ale takich Hollywoodzkich, nie oryginalnych bo oryginalne to nudne byly :D

użytkownik usunięty
Shanks1337

E tam nudne :D Czarodziejka Kirke - nudna? Uuu, to chyba nie tę "Odyseję" czytałeś :P

użytkownik usunięty

Ostatnio, jak słuchałem muzyki, to pomyślałem o Dedalu i Ikarusie

ocenił(a) film na 5

Mój kumpel ma ksywę Dedal, bo jeździ Ikarusem, ale o tym raczej filmu nie nakręcą ];o) (głupi żart, ale nie mogłem się oprzeć pokusie)
A tak poważnie - mogliby nakręcić mit o Prometeuszu o ile już nie było.Tak właściwie, to sporo już było ekranizacji w tej tematyce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones