PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 771
ocen
5,9 10 1 57771
4,6 7
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

Wczoraj byłem na pokazie przedpremierowym i uważam, że film warto zobaczyć. Ciekawa akcja, dobre efekty w 3D. Trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 6
templariusz126

a jesli faktycznie byles, to mam pytanie, wiesz moze dlaczego premiera polska jest w czwartek a swiatowa w piatek ? bo mnie to dziwi troche :p czy to Filmweb nas kłamie??

Shanks1337

polska premiera jest w piątek, tak samo jak światowa (widać na plakatach)

ocenił(a) film na 7
nevler

strefy czasowe ;D

ocenił(a) film na 8
templariusz126

Potwierdzam, efekty na prawdę dobre. Film wart obejrzenia chociażby dla nich. Nie piszę o jakimś ekstra przełomie pod tym względem ale całkiem porządne wykonanie :) Do samej fabuły miałbym pewne zastrzeżenia ale cóż...

ocenił(a) film na 7
templariusz126

Właśnie wróciłem z przedpremierowego pokazu. Super efekty, szczególnie walka bogów z tytanami. Trochę zmieniona mitologia ale mimo wszystko fajnie się ogląda. Z czystym sumieniem mogę polecić.

lukasga

Również polecam, 3d na plus. Ogólnie bardzo dobrze się oglądało, ale niestety nie obyło się bez momentów, kiedy myślało się tylko 'wtf' :p

a jeszcze a propos tytułu 'męskie kino', to... mnie się podobało bardziej niż bratu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones