PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 771
ocen
5,9 10 1 57771
4,6 7
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

Oglądałem wczoraj ten film bo kuzyn ściągnął go z internetu i szczerze powiedziawszy film jest dobry ale nie świetny.
Film ten jest na poziomie Starcia tytanów i conana barbarzyncy niby zapowiada sie spektakularnie a tak naprawde juz początek filmu moze znudzic.Gra aktorska przyznam nawet dobra, efekty specjalne bardzo dobre, scenografia i kostiumy świetne noi bardzo fajne walki.To na plus.Natomiast minusy to;przeciętna muzyka, średnia fabuła która momentami nudzi i czas trwania filmu.Porównując ten film np do Troi.........zaraz zaraz tego filmu do Troi nie mozna porównac.110 minut to zdecydowanie za mało jak na taki film przydałoby sie co najmniej 30 min dodatkowych.spodziewałem sie troszke jakiegos takiego CZARU w tym filmie no ale go niedostałem bo nawet bogowie byli jacys za bardzo ludzcy.
Moja ocena waha sie 5-6/10.Moze w kinie film wygląda lepiej ale jak dla mnie jest wyzej niz przeciętny.Ale to tylko moje zdanie.

kamilxxx09

Premiera 11-go?

kamilxxx09

prześlij adres jak możesz

kamilxxx09

kamilxxx09 masz tętniaka w głowie wielkości pieści

kamilxxx09

prawdę mówiąc to nic sensownego nie napisałeś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones