PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 770
ocen
5,9 10 1 57770
4,5 6
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

Oglądałem właśnie zwiastun... Wiadomo... Trailer, jak trailer: Zawsze zajebisty, wypasiony i w ogóle... Ale mam wielką nadzieję, że film wypali i pójdzie w ślady (moim zdaniem świetnych) "300", a jeszcze większą nadzieję, że nie pójdzie w ślady (tragicznego) "Starcia Tytanów"... Niestety mało powstaje takich epickich obrazów... Czekam z niecierpliwością :P

Patri0ta

Ja mam wręcz przeciwne uczucia co po obejrzeniu trailera (pomijając fakt że prawie usnęłam). Był przekoloryzowany i napchany tanimi efektami komputerowymi. Ogólnie nie przedstawiał nic ciekawego i nic nowego. Sądzę że 3D jeszcze tylko pogorszy sprawę. Główny bohater z wyglądu nadaje się co najwyżej do reklamowania slipów. Gdzie się podziali prawdziwi wojownicy -brodaci pakerzy z toporami? Ach oczywiście po tej złej stronie.

Furia_Clodia

A tam nie przesadzaj... Oceniamy tylko trailer, myślę, że film rozwieje wszystkie wątpliwości na plus, bądź minus :) Osobiście mam nadzieję, że na duży plus... Ponieważ ostatnio brakuje Wielkich "historycznych" widowisk...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones