PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 779
ocen
5,9 10 1 57779
4,6 7
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

Oglądałem

ocenił(a) film na 6

Byłem na przedpremierze , film .... ok . Efekty specjalne jak w "300" na pożądnym poziomie , fabuła banalna, przeciętna gra aktorska, jedynie Mickey Rourke się wyróżnia - naprawdę dobra rola. Zawiodły mnie efekty 3D bardzo słabiutko. Można pójść, wyłączyć myślenie , obejżeć ładne obrazki , wrócić do domu i zapomnieć - nic przełomowego.

Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kunapwd

to w takim razie jakie jest twoje zdanie? na dana chwile blizej jest mi do opini Piotrka anizeli twojej. nie jest to film, o ktorym bedziesz lrozmyslal caly wieczor gdy wrocisz do domu. efekty 3D, jak wspomnial kolega, sa po prostu nie na miejscu. ogolnie dla mnie troche film jest przerysowany, Henry Cavill - glowny bohater - wciela sie w postac Stevena Seagala. jedyna roznica polega na tym, ze ma wlocznie i miecz.

ocenił(a) film na 5
fasoolek

a powie mi jaką kategorię ma ten film ? R ? Jest krew ? Czy film dla 13 letnich dzieciaków bez krwii itp... ?

bolc

Kategoria R, dużo krwi i ma być brutalny. Mimo to i tak wycieli trochę zbyt brutalnych scen w stylu wydłubywania oka, bo by nawet R-ki nie dostali tylko NC-17, a tyle to nawet Piła żadna nie dostała...

ocenił(a) film na 7
Kazioo

Film fajnie się oglądało, bo był dobrze zrobiony z efektami i ładnymi widokami, ale jednak zabrakło mi trochę ciekawszej fabuły. Końcówka trochę bajkowa z bogami, ale ogólnie ok.

użytkownik usunięty
piotrekpal

poRZądny (ale: pożądany, czyli upragniony) i obejRZeć ;)

Filmu jeszcze nie widziałam, ale przeczuwałam, że tak ten film będzie oceniany. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones